Aktualitky za tento měsíc 49

16. říjen 2012 | 23.07 |

b5575a5204_54970191_o2Co poslouchám: Přítel objevil další skvělé internetové rádio-www.deephouselounge.com/ Hudební zaměření je podle názvu asi jasné ;-) Mimochodem, další důvod, proč doufám, že se jednou budu moct živit prací z domu. Poslouchat každý den v kanclu nebo obchodě ty srance na českých komerčních rádiích, to byasi uškodilo i těm zbytkům mého duševního zdraví :-/

Co čtu: Chystám se na Nejlepší americké detektivní povídky a pak konečně na druhý díl Milénia. Jo, a měla bych si sehnat nějaké knížky o managementu.

Co sleduju: Zatím jsem se k tomu nedostala, ale už jsme s přítelem dokoukali ST Enterprise a teď jdeme na New Generation. Jinak nemám čas na nic, i když už začala další série TBBT, těším se!

Na co se těším: Až se půjdeme s kamarádkama podívat do nové resturace, kterou si otevřela moje spolužačka ze základky a její přítel-kuchař, mimochodem, výborný, už jsem od něho něco jedla. Mňam!

Na co se netěším: Až budu muset fakt (a to hodně brzo) začít fakt něco dělat do školy Bojik

Co mě těší: Že se dnes Eliška ve zdraví dožila 11. narozenin

Co mě štve: Viz včerejší článek. Pak taky nevím, jestli mě štve nebo těší dnešní vyšetření. Jako takhle, samozřejmě jsem ráda, že mi nic nenašli a už ani nemusím brát prášky, ale pořád se teda neřešil můj problém, kterým trpím prakticky od miminka :-( Začínám mít silný pocit, že půjde o syndrom dráždivého tračníku, protože to na mě dost sedí a neexistuje na to žádná speciální léčba. Doktora to prý už taky napadlo. Jinak teď zkusím postupně vysadit nějaké potraviny na které bývají lidi alergičtí a uvidím, ale moc tomu nedávám. Já totiž nikdy nevím, kdy mi bude špatně a až na pár vyjímek jsem si nevšimla, že by to mělo souvislost s nějakým konkrétním jídlem.

Co mě pobavilo:Démonská jóga a pravda o kyslíku. Myslím, že o těchto stránkách se ještě zmíním, protože fakt stojí za toRoflnik

Návštěvnost blogu za tento a minulý měsíc: Za září 7165 lidí, za říjen zatím 3114 (momentálně 14. místo z 50 nejčtenějších blogů na píše).

Motto pro tento týden: "Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the stars." (Les Brown) 

Zdroj obrázku: www.uyirmmai.com/Images/ContentImages/Uyirosai/uyirosai-11/rain.jpg

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Aktualitky za tento měsíc 49 toruviel 17. 10. 2012 - 12:55
RE(2x): Aktualitky za tento měsíc 49 cukrenka®svetu.cz 17. 10. 2012 - 17:28