Blogy, které mě zaujaly 10

28. leden 2010 | 12.19 |

snowflakekk666.blog.cz

Velice hezky a zajímavě tvořený blog mladé umělkyně Karolíny. Je zde i plno pěkných článků a úvah+nemůžu nezmínit speciální rubriku pro Mistra Marilyna Mansona :-P, ale především KK prezentuje svou tvorbu-obrazy, fotografie a nověji i vlastní šperky. Její blog je také zaměřen na módu tzv.lolitek.
Co se mi na blogu líbí:krásný design, vyspělý styl psaní, velké plus za vlastní tvorbu

pajenka.svetu.cz/

Na tento blog se chodím dívat už dlouho a patří ke stálicím komunity pise.cz. Nejvíce její blog slouží jako osobní deník se zajímavými postřehy, nechybí názory na různá témata, dělí se se čtenáři o zážitky z výletů, vlastními fotografiemi a jejich úpravami, zajímá se o muzikály atd.atd. Myslím, že každý si tu najde svoje a je to jeden z nejpříjemnějších blogů na pise.
Co se mi na blogu líbí: moc pěkný design, příjemný styl psaní, široký záběr témat a přitom vždy psáno z vlastní hlavy 

silena-slecna.blog.cz/

Na její blog jsem narazila úplnou náhodou, jen díky jejímu komentáři u mě a hned jsem byla příjemně překvapena, že je to jeden z mála nepubertálních a nepozérských blogísků o punku (tedy rádoby o punku). Ostatně šílená slečna, jak sama píše, si prošla i metalem a klasickými gothic kapelami, tedy kvalitní hudební vkus ;-) O punku ale píše nejvíce, nechybí ani názory na různé věci a vlastní tvorba.
Co se mi na blogu líbí: procházka kvalitní hudbou, zajímavé názory, menší mínus bych dala za design-z barev trochu bolí oči

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Blogy, které mě zaujaly 10 marinka 28. 01. 2010 - 13:00
RE: Blogy, které mě zaujaly 10 pajenka®svetu.cz 09. 07. 2011 - 23:12