Zlometal! :-D 2

21. říjen 2012 | 23.18 |

womens-love-metal-logo-hrDalší várka kovového stylu :-)

A začneme vskutku krystalickým zlem Twisted Evil Klip od polské detahmetalové legendy je přístupný až od 18 (ale stejně má paní rozmazaná prsa :-D). Mně teda ještě děsivější přišlo video k Ov Fire and the Void, ale na to jsem měla zatím žaludek jen jednou, takže dávám akorát odkaz.  

Tuhle písničku od italských symphonic heavy metalistů s pěknou zpěvačkou Cecilií Petrini mi nedávno poslal na FB známý. Vzhledem k obsahu klipu trochu přemýšlím, jaké byly jeho pohnutky, ale budiž :-D

A něco klidnějšího (od téhož známého)-dánský symphonic / gothic metal, bohužel bez klipu.

A samozřejmě ve výběru nesmí chybět song od heavymetalových legend (také ze severu, konkrétně ze Švédska), kteří buší kladivem už téměř 20 let. Jednu dobu moje oblíbená v jukeboxu :-) 

Na skok do českých luhů a hájů-a to doslova, protože Trollech sami sebe označují tree-hugging black metal :-)))

A ještě jedna polská deathmetalová klasika, kerá vznikla již roku 1983. Upřímně, kdybych bydlela v tak silně katolické zemi, tak se dám asi taky na satanismus :-D

Ďábelská symbolika-oblíbené téma většiny zlometalistů. O hořícím pentagramu tentokrát zpívají...umm, growlují, norští blackmetaloví mistři.

A stejně jako minule, srandička na závěr. Někdy je potřeba to odlehčit. Navíc kanadští The Creepshow nejsou ani tak metal, jako psychobilly a se zálibou v hororech.

Zdroj obrázku: www.t-shirts.com/womens-i-love-metal-tshirt.html

Zpět na hlavní stranu blogu

Související články

Komentáře