29.10.12

29. říjen 2012 | 17.40 |

medvediNedělám nic. Už přes měsíc
akorát chlastám ještě víc
přičtu s i k dobru na konto
že vůbec dělám aspoň to 
(J. H. Krchovský)

Ok, tak strašné to zas není, protože jsem ze všeho tak otrávená, že ani na ty kalby už nemám chuť, ale jinak taky nedělám nic. Ještě jsem se nepodívala na žádné učení do školy, nepíšu seminárky, téma bakalářské práce jsem si vybrala jen kvůli sympatickému vedoucímu Pisknik protože stejně žádnému nerozumím a vůbec nevím, jak začnu. A to počasí...brrr. Ještě před 2 týdny jsme seděly s kamarádkama u pivka na zahrádce v krátkém rukávu! BrecikTak jsem myslela, že aspoň kočičky potěší první sníh v jejich životě a budou v něm řádit, ale pche. Ukázaly se jak pěkné fifleny. Odmítají do toho stoupnout a když už tak si co krok znechuceně otřepávají packy a radši se celý víkend válely doma u krbu :-D Asi jsme si je trochu rozmazlili :-))) 
Jinak se omlouvám za neaktivitu, ale na kolejích mi opět stávkuje můj stařičký notebook. Začalo to, když jsem si chtěla aktualizovat Chrome. Záležitost pěti minut se poněkud protáhla, protože to nešlo. Tak jsem zkusila Mozillu, ale i když jsem ji dřív používala hodně tak teď už se to nedá, padá co pět minut. O IE ani nemluvě, ten můj notebook nezvládal dýl než 5 minut a pak vytuhl. Nakonec se mi podařilo stáhnout aspoň Safari a celkem to s ním jde, ale noťas je bohužel nevyzpytatelný :-( Teď lituju, že jsem si z letních brigád nenašetřila na nový, ale pak jsem si říkala, že ten rok to se staříkem ještě vydržíme, ach jo :-( Fakt nevím, jak mám na tom pracovat na článcích a pak psát BP, asi si budu muset půjčit ntb od našich, než si zas něco našetřím.
Proto jsem se ani nezmínila, že minulý týden jsem se opět setkala s
Cukřenkou a tentokrát jsme vyrazily do čajovny. Nebyla jsem v čajce už hooodně dlouho a bylo to prima. V čajích se sice moc nevyznám, takže jsem si dala akorát roibos, protože vím o co jde, ale Cukroušovo Vzácné obočí vypadalo taky zajímavě (kde na ty názvy chodí? :-D). A hlavně palačinka (z x možných naplní jsem si vybrala mozarellu a žampiony) byla taky výbornáTak snad to brzy zopakujem ;-) PS: Magnetku jsem zatím dala na koleji na ledničku, spolubydlícím se taky moc líbí :-)
Taky jsem díky Cukřence zjistila, jak je v Ostravě velký Librex Embarassed Ale nebudu tam moct chodit moc často, protože samozřejmě potřebuju všechny knížky :-D a taky vykládací karty od Doreen Virtue a krásný kalendář s afirmacemi od Louise L. Hay-více o ní
zde a zde. No, snad mi ještě přijdou nějaké peníze za psaní a za tu volební komisi a udělám si Ježíška :-D
No nic, jdu se pomalu chystat na vlak, doufám, že ČD už nevyhlásily kalamitu a nepojedu několik hodin...a ještě na sebe navlíct tunu teplých věcí, béé, já chci zas léto Brecik
Tak všem pěkný nový a už zasněžený týden.

Zdroj obrázku: Facebook

 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 29.10.12 cukrenka®svetu.cz 29. 10. 2012 - 17:48
RE: 29.10.12 marieke 29. 10. 2012 - 18:10