Krásné interiéry s obrazy na plátně

2. listopad 2012 | 22.33 |

Pěkně a vkusně zařízené bydlení nedělají jen nábytek, koberce nebo tapety, ale i vhodně vybrané a umístěné dekorace. Zvláště umělecká díla prodchnou každý domov estetikou a elegancí. Snad každý má doma na stěně alespoň jeden obrázek. Pokud přemýšlíte, jak váš domov vkusně zvelebit, zkuste obrazy na plátně, které nabízejí stránky www.obraznastenu.cz a které určitě zpříjemní každý domov i jeho celkovou atmosféru.
Nabízené obrazy na plátně jsou ručně malované nebo reprodukce různých rozměrů a dokonce i ve 3D s mnoha tématy ze kterých si vybere každý – jak milovníci přírody (panoramata, květiny, západ slunce, vodopády, pláže...), tak moderního umění (pop art, abstrakce, známé osobnosti). Lze si vybrat i tematické obrazy na plátně přímo do kuchyně s gastronomickými motivy, oblíbené feng shui a řadu daších od jednoho do pěti dílů – a komu nestačí ani tato nbídka, může si nechat udělat obraz přímo ze své oblíbené fotografie.
A jaké jsou další výhody nákupu obrazu z e-shopu
www.obraznastenu.cz? Například pravidelné akční slevy a soutěže, možnost objednat blízkým dárkový poukaz, věrnostní programy, profesionální přístup (rádi vám poradí, jaký obraz by byl do vašeho domu nebo bytu vhodný, komunikovat lze přes zákaznický servis), zasílání newsletterů a rychlá doba dodání většinou 5 – 10 pracovních dní (v závislosti na zvoleném způsobu dopravy). Při objednávce více obrazů se platí jen jedno poštovné.
Po vyplnění formuláře mohou objednávat i velkoodběratelé.
Uživatelé sociálních sítí se mohou stát fanoušky e-shopu i na facebookových stránkách.

Samozřejmostí je vysoká kvalita a ruční a ekologická výroba ze 100% bavlny odolná vůči UV záření. 

Zpět na hlavní stranu blogu