Fantasyobchod.cz

5. listopad 2012 | 14.21 |

Úžasný a strhující svět fantasy přitahuje řadu mladých lidí, kteří jeho prostřednictvím unikají každodennímu stereotypu nebo strastem. Fantasy je vlastně pohádkový svět pro dospělé. Komu by se nelíbili krásní a stateční elfové, moudří čarodějové a mágové a nechtěl se trochu bát u příběhů s vlkodlaky a upíry? Někteří lidé do fantasy pronikají při čtení kultovních knih a komiksů, jiní jím přímo žijí, pořádají tzv. LARPy (ztvárňují fiktivní postavy do všech detailů – s dobovým oblečením, tradičními řemesly apod.), dřevárny (hry v přírodě, kde lidé ve fantasy či historických kostýmech bojují mezi sebou dřevěnými replikami zbraní), zajímají se o magii, věštění, runy nebo celkově o historii.
Pokud patříte mezi tyto nadšence nebo se vám svět fantasy prostě líbí, navštivte specializovanou internetovou prodejnu www.fantasyobchod.cz/ s širokou nabídkou všeho, co se tohoto žánru a pro mnohé i stylu života týká. Knihomolové ocení nabídku knížek (i audio, komisky a gamebooky), milovníci umění nádherné obrazové publikace, účastníci akcí v přírodě dobové a fantasy oblečení a kostýmy včetně šperků, rekvizit, líčidel a masek, zbraně na dřevárny a lukostřelbu a každého jistě potěší i výběr čajů, medoviny, domácích dekorací, DVD s populárními filmy nebo hry (deskové, karetní, kostkové, počítačové...).
A to vše a ještě mnohem více na jedné stránce-www.fantasyobchod.cz/! Jaké jsou další výhody Fantasyobchodu? Poštovné zdarma při objednávce nad 2000 Kč, dodání zboží skladem zpravidla do druhého dne (dodávky i na Slovensko), šití oblečení přímo na míru, partnerský program (možnost umístit si banner Fantasyobchodu na vaše stránky a provize z objednávky, kterou provede zákazník, který obchod navštívil z vašeho webu) nebo certifikát Ověřeno zákazníky.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře