Aktualitky za tento měsíc 50

7. listopad 2012 | 15.43 |

creativeCo poslouchám: Midi Lidi a příští středu půjdu na koncert Poletíme?(Cukrouši, jestli si to čteš, nešla bys taky-klíďo i s Tomoslavem? Je to v Barráku).

Co čtu: Smrt Múz od Marie Michlové. Jelikož slečnu už pár let znám přes internet a strašně obdivuju, že ve třiadvaceti dokázala napsat tak obsáhlý historický román, určitě se o něj po přečtení podělím. Mimochodem, netušila jsem, že lord Byron byl takové éro :-D

Co sleduju: Konečně jsem se dostala k nejnovější sérii TBBT, pecka, zatím jsem teda stihla jen dva díly, ale doufám, že kvalita stále nepůjde dolů (ťuk ťuk). Jak mohli tihle lidi vyhrát studenou válku? :-DDD Jinak u přítele jsem začala ST New Generation, Picard je sice klasa, ale jelikož jsem jako první viděla Enterprise, tak se mi stýská po Archerovi, T´Pol, Floxovi a spol. Snad si na novou posádku zvyknu :-)

Na co se těším: Těšila jsem se dneska se spolubydlícíma na Stodolní, ale teď se mi ani nechce, jaká je tam kosa :-( A navíc z jistých důvodů nemám náladu...ale třeba si ji spravím, no.

Na co se netěším: Na zkouškové, psaní seminárek atd. Musím se utěšovat tím, že už jen dvě zkouškové a jedny státnice a bude to.

Co mě těší: Nic moc, možná tak, že vyhrál Obama. Bála jsem se, že Američani budou schopní zvolit si toho republikánského burana, co je proti potratům i u znásilněných a další takové ty fanatické názory. Ale příště by si mohli zvolit Indiánku ;-)

Co mě štve: Že žiju v tak hnusným zlým materialistickým světě a z 90% populace bych blila.

Co mě vytočilo: Viz výše, všechno to souvisí s jednou věcí, ale nechce se mi to tady řešit, navíc mě to už unavuje. Ale nevzdám se! A taky tenhle článek zpravy.ihned.cz/c1-58314950-poslanci-proti-soudu-prolomili-tabu-a-pusti-exekutory-k-penezum-dluznikova-manzela Bravo, čeští poslanci zrovna zrušili instituci manželství. (Kua, už toho mám dost, jak si tohle můžou dovolit-proti rozhodnutí Nejvyššího soudu????!!!).

Co mě pobavilo: Viz obrázek. Taky se vám to stává každý semestr? Akorát, že nebrečím, protože pak vždycky jedu jak fretka a brečet už bych nestíhala :-D

Návštěvnost blogu za minulý měsíc: Za říjen celkově 7128 lidí (momentálně 13. místo z 50 nejčtenějších blogů na píše).

Motto pro tento týden: Důvěřuj, ale prověřuj. (Nic nového, ale stále platné. Ještě bych to v momentální náladě upravila na Radši prověřuj než důvěřuj :-/).


Zdroj obrázku: toothpastefordinner.com/

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Aktualitky za tento měsíc 50 cukrenka®svetu.cz 07. 11. 2012 - 16:23
RE: Aktualitky za tento měsíc 50 tlapka 08. 11. 2012 - 19:26