Blogy, které mě zaujaly 22

12. listopad 2012 | 17.56 |

Colorfull_by_mari_crazycartkovova.pise.cz/

Deníčkový blog tajemné a sympatické slečny, nadané na němčinu (což obdivuju, protože němčina mi vždycky přišla hrozně těžká :-))) a skvělé fotografky. A navíc máme podobné názory na okolí a lidi všeobecně. Jen mě mrzí, že si tak nevěří a nelíbí se mi popisek blogu "zbytečný člověk", jestli si to čteš, kočko, tak ho laskavě změň na "zajímavý člověk"! :-P
Co se mi na blogu líbí: design přesně podle mého gusta, zajímvé názory, krásné vlastní fotky

ladynightshine.blogspot.cz/

Blog mladé paní, která stejně jako miluje zvířata, nesnáší jejich týrání a zneužívání pro maso a kůži, je věřící, ale zároveň tolerantní k ostatním náboženstvím (no dobře, já k jednomu vlastně tolerantní nejsem :-))), má ráda metal a rock a tak celkově myslím, že bychom si rozuměly. Vážím si lidí, kteří jsou zapálení do ochrany zvířat, ale kromě mnoha informací o této smutné problematice, tu najdete i krásná zamyšlení a citáty, úvahy o náboženství, oblíbené písničky a další.
Co se mi na blogu líbí: že se z velké části věnuje ochraně zvířat, tolerantní smýšlení autorky, zajímavé úvahy

oroniel15.blog.cz/

Na tuto stránku jsem nedávno narazila čirou náhodou, když jsem hledala něco o léčivých kamenech. Zatím jsem ještě neměla čas projít všechno, ale už se moc těším, až se k tomu dostanu, protože na tomto webu je vše, co mě zajímá od psychotroniky a magie přes vesmír a UFO po tajemné, mytické a jednohmotné bytosti, zdraví nebo psychologii.
Co se mi na blogu líbí: krásný design, velký rozsah témat, ohromná spousta zajímavostí

Zdroj obrázku: DA od autorky Mari-Crazy

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Blogy, které mě zaujaly 22 night.shine 30. 11. 2012 - 23:12