Nebojte se seznámit přes internet

12. listopad 2012 | 17.55 |

Mnoho lidí v dnešní ukvapené době nemá ani čas na to, najít si ideálního partnera. Proto i u nás jsou dnes novým fenoménem tzv. singles, kteří už překročili třicítku, ale nežijí se stálým partnerem. Někteří si tento styl života zvolili dobrovolně, u jiných je to ale proto, že nemají čas nebo příležitost najít si někoho vhodného.
Romantické vztahy na pracovišti mohou být komplikované a často se zatajují, o víkendu v klubu se sice po pár deci seznámíte snadno, ale většinou to nevydrží déle než jednu noc a osudová láska, která vznikla z toho, že vás někdo oslovil v MHD nebo na ulici a pozval na kávu, to se většinou děje jen ve filmech. Ale nevěšte hlavu.
Zkusili jste už internetovou seznamku? Spousta lidí k má takovému způsobu seznamování předsudky, přitom je to moderní a pohodlné. Určitě i vy máte ve svém okolí někoho, kdo svého životního partnera našel přes internet. V dnešní době to není žádná ostuda, internet je užitečný pro spoustu věcí a právě seznamování se a získávání nových přátel a kontaktů k nim určitě patří.
Mezi seriózní a oblíbené seznamovací portály v Česku patří i seznamka ja-ty.cz (popř. na Facebooku). Možná vám bude zprvu připadat jako překážka, že je placená. Ale když se nad tím zamyslíte, právě registrační poplatek snižuje riziko, že se na seznamku přihlásí někdo, kdo hledá jen nezávazné povyražení. Seznamka ja-ty.cz si zakládá na serióznosti a vychází vstříc lidem, kteří hledají dlouhodobý vážný vztah, heterosexuálům, gayům i lesbičkám. Další výhody webu jsou přehledná grafika, snadné ovládání, podrobný profil k vyplnění (můžete o sobě zveřejnit jen to, co chcete, ale čím víc údajů uvedete, tím je šance na odpovědi vyšší) a vyhledávání dle vámi zadaných parametrů. Zajímavostí je možnost zaslat jinému uživateli romantickou pozvánku, vytvářet skupiny přátel a společné akce nebo si s ostatními chatovat. Samozřejmostí je naprostá diskrétnost. Za mírný registrační poplatek tyto možnosti rozhodně stojí.
Nebojte už se hledat tu pravou lásku na internetové seznamce a zkuste to první den zdarma!
Uživatelé Facebooku mohou navštívit i fanpage stránky zde.

Zpět na hlavní stranu blogu