Angličtina pro začátečníky

22. listopad 2012 | 19.52 |

Nebýt babylonského zmatení jazyků, mluvili bychom dodnes všichni stejně a odpadly by starosti s učením těch cizích. Na druhou stranu, díky cizímu jazyku blíže poznáme i kultury, které jím mluví, rozšíříme si obzory a navíc – v současnosti už může být učení zábava a nejen mechanické biflování slovíček a gramatiky.
Zejména angličtina je v dnešní době důležitá. Alespoň základy pro běžnou konverzaci by měl umět každý. A znalost tohoto jazyka má i mnohé další výhody – porozumíte textům populárních písniček, můžete se dívat na hollywoodské filmy v originále a hlavně cestovat prakticky po celém světě, aniž byste se museli bát nedorozumění. O potřebě angličtiny ve spoustě zaměstnání ani nemluvě.
Ale kde a jak začít? To je problém řady začátečníků. Není se čeho bát.
Angličtina pro začátečníky je dnes dostupná pro všechny věkové kategorie a jazykové školy využívají čím dál modernější, interaktivnější a zábavnější způsoby výuky.
Jedním z těchto vzdělavácích zařízení je i jazyková škola Berlitz. 
Angličtina pro začátečníky se touto 130 let ověřenou metodou Berlitz vyučuje v Praze a Brně. Výuka je postavena na intenzivní komunikaci a používání angličtiny s lektory – rodilými mluvčími, intuitivní gramatice bez biflování a vlastních potřebách studenta.

Angličtinu můžete studovat jak samostatně tak v menších skupinkách. Lze také sestavit individuální plán, protože každému vyhovuje jiný způsob. Velice moderní možností je virtuální výuka. Ať už se rozhodnete pro kteroukoli možnost, vždy si můžete být jisti, že vás od samých začátků budou učit odborníci za pomoci nejnovějších učebnic, audio CD, interaktivních počítačových programů nebo dokonce anglicky psaného časopisu. 

Zpět na hlavní stranu blogu