10.6.10

10. červen 2010 | 16.56 |

Volno, volníčko! :-D

Tak vám hlásím, že první rok na nové škole úspěšně zakončen! :-) Ze všech zkoušek za 1, akorát management za 2, takže moc pěkný, že? :-) Zápočty by asi byly horší, z matiky by mi vyšla trojka, ale učitelka byla úplně famózní. Psala jsem dva testy naráz-v jednom jsem něco zplodila i sama a druhý mi prakticky nadiktovala :-D a ještě mě hodila autem na Svinov, ať stihnu vlak :-O Krom toho jsem měla poslední 2 dny praxi u absolutorií (místo sportovních aktivit :-D) takže včera po příjezdu domů jsem vytuhla v 7 večer.
Jinak žádné plány nemám. Asi budu střídavě kalit a spát, ehm. Ne, chtěla bych aspoň
-chodit na kopec a meditovat nebo se pokusit přivolat andílky a víly
-začít zase kreslit (po xxxx letech)
-zase napsat nějakou povídku
-překládat 
-sem tam zajít na nějáký koncert
-nebo s kamarádkou na filmy a přednášky do Archy (nízkoprahové centrum u nás)
-bavil by mě i nějaký výlet po okolí, ale asi nebude s kým :-(
-fesťáky v plánu nemám, snad jen Festival Ostrava Music City, který stojí 50 na 2 dny :-O a nikoho tam neznám :-D ale za ty peníze, proč ne

Teda nic moc, ale lepší než drátem do oka. Koneckonců, tak "oblíbený" a ještě k tomu nezadaný člověk jako já si moc vybírat nemůže. 
Jinak doufám, že zas budu aktivnější i na blogu. Plánuju nějaké věci o andělích podle Doreen Virtue, přidat něco o Indii (třeba zveřejnit mou seminárku o józe nebo se zmínit o pár knížkách z indického prostředí, co jsem nedávno četla), o Hare Kršna, mohla bych zas pohnout s rubrikami v sekci Tajemno atd. 
Takže zatím...ti, co ještě mají školu přeju, ať ji ukončí v pohodě a bez problémů a všem pěkné prázdniny :-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 10.6.10 koktejlka 10. 06. 2010 - 18:06