Křišťálová lupa 2012

30. listopad 2012 | 21.16 |

Tak známe letošní výsledky Křišťálové lupy. Vyjádřím se jen ke kategoriím One (wo)man show a Zpravodajství, protože další weby, popř. lidi moc neznám (kromě Olgy Biernátové, revoluční knihovnice a mj. také členky skvělé vsetínské kapelky The Kitchen ). Všechny výsledky zde.
Co se týče One (wo)man show, přála jsem to Hudebním masakrům. Ada a její Módní peklo mi moc nesedí. Jako osvěta je to dobrý, ale asi by se mi nelíbilo, kdyby mě někdo vyfotil na ulici a pak s půlkou národa kritizoval. Masakry jsou sice taky o kritice, ale Jarda je aspoň vtipnej a na rozdíl od lidí náhodně vyfocených na ulici je tu rozdíl, že každý umělec (nebo v těchto případech spíš "umělec"), který dá své dílo na Youtube, musí počítat s tím, že si to někdo poslechne a vyjádří se. 
Jinak Protivná blondýna taky fajn, baví mě a obdivuju její detektivní schopnosti, každopádně prověřit si každý web ze kterého si chceme něco kupovat nebo objednat služby by mělo být samozřejmostí, v tomhle Blondýna dělá osvětu. Viral Brothers dobrý, ale zas tak úplně to můj styl humoru není.
Každopádně škoda, že kouzelník
Žito vystoupil až když bylo hlasování, myslím, uzavřené, protože to fakt byla one man show roku! :mrgreen:
Co se týče zpravodajství-klasika, no. Novinky a idnes, co dodat. Jasně, taky to čtu, ale neuškodila by jim korektura, to jim ty texty nikdo nekontroluje, než je zveřejní? O žumpě v diskuzích pod jejich články se radši ani nevyjadřovat. Bohužel, co se týče zpravodajství, nedá se moc vybírat. V současnosti je samozřejmě řada alternativních zpravodajských serverů, ale většinou jsou to paranoidní bláboly plné konspiračních teorií. Mně osobně přijde asi tak nejserióznější ČT24, i když mají samozřejmě taky svoje mouchy (a ano, jsem zaslepená ovce :mrgreen:). Umístění TN nechápu-to nejsou zprávy, ale bulvár, ne? Jinak mě překvapilo, že se neumístilo AC24, to teď čte dost lidí.

A co říkáte na výsledky vy? A hlasovali jste?

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: Křišťálová lupa 2012 tlapka 01. 12. 2012 - 19:07