29.12.12

29. prosinec 2012 | 21.14 |

Dark-Fairy-Azaleas-Dolls1Tak jsem doufala, že vás o vánočních prázdninách oblažím novými články. No jo, ale to by mě nesmělo přepadnout něco na způsob chronického únavového syndromu. Tím sice trpím celoživotně, ale momentálně je to fakt hrůza. Pokud zrovna nespím tak jsem stejně jak praštěná kladivem a v takovém stavu se inspirace a chuť do psaní hledá těžko. A co druhý den pivo nebo víno s kamarádkami do pozdních nočních hodin taky moc neprospívá, ale co se dá dělat. Navíc mám tentokrát volno až do 15., teprve pak další zápočty. Mimochodem, musím se pochlubit, myslela jsem, že nedám nic, ale zatím všechny zkoušky (zatím tedy dvě a oboje na dvojku, wau!)  a jeden zápočet mám hotové na první pokus. Jinak bych volno mohla využít k psaní bakalářky, jenže vedoucí na mě dalo by se říct kašle a když jsem se s ním naposledy chtěla domluvit tak mi napsal špatné konzultační hodiny tudíž jsem ho stejně nezastihla :-/ Teď se modlím, abych mohla ještě na poslední chvíli přejít k někomu jinému a vybrat si jiné téma, ale nevím, jestli to půjde, protože ostatní už mají zadání BP schváleno v systému :-( A já ani nevím o čem psát a jak.
Takže nevím do čeho píchnout, ze zoufalství už oblíkám panenky a víly. Ano, ilustrační obrázek je můj výtvor. Hledala jsem něco zimního, ale proč bych si vlastně "ledovou královnu" neudělala sama? Samozřejmě jsem to nekreslila, jedná se o "tvořítko"
www.azaleasdolls.com/ Až jich budu mít víc, hodím to sem, jen tak pro potěšení oka :-D Taky mě napadlo uspořádat soutěž o nejhezčí postavičku, ale nevím, co bych vám za to věnovala, kromě diplomku :mrgreen: Ale kdyby měl někdo zájem si pohrát... :-)
Jinak už je pomalu čas na bilanci letošního roku. Stejně jako za celé čtvrtstoletí 1987-2012 opět nic, co by stálo nějak extra za zmínku. Snad jen:
►vystudovala jsem VOŠ takže jsem DiS. v oboru cestovní ruch-průvodcovská činnost ("provázím" leda tak v místních hospodách)
►našla si stálý přivýdělek
►předtím jsem ještě měla půlroční praxi u nás na zámku/v muzeu, sice neplacenou, ale super, moc se mi tam líbilo
►narodila se "mi" krásná a úžasná
koťátka
►opět jsem se přesvědčila jak jsou lidi...neuvěřitelní. Že mi pořád někdo sere na hlavu, na to už jsem zvyklá, ale když šlo o moji práci, tak to přestává být sranda. Dokonce jsem uvažovala o trestním oznámení, ale vykašlala jsem se na to, policajti se mi kdysi vysmáli i kvůli mnohem vážnější věci, tak co by dělali s tímhle.

Do roku 2013 (doufala jsem, že už nebude, ale co se dá dělat):
►chci konečně dodělat Bc.
►našetřit si, abych se mohla někam odstěhovat-aspoň do Brna nebo do Prahy, ale Indie by taky nebyla k zahození :-D
►zhubnout :-D
►rozjet nějaký vlastní internetový magazín
Jinak radši nic neplánuju, co plán to vždycky epic fail :-)

No, dneska dost o mém zajímavém a pestrém životě :mrgreen:
Na závěr jsem chtěla dodat, že zrovna teď (21:15) budou na ČT1 dávat
Královu řeč, jestli jste ještě neviděli, tak vřele doporučuju.
Pěkný zbytek víkendu :-)


 

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: 29.12.12 mixx 29. 12. 2012 - 23:25
RE: 29.12.12 tlapka 01. 01. 2013 - 18:30
RE: 29.12.12 marieke 02. 01. 2013 - 12:40
RE: 29.12.12 ryegrass* 08. 01. 2013 - 14:09