Profesionální překladatelské služby pro vás

10. leden 2013 | 22.19 |

Svět je v současnosti propojen jako nikdy v historii, což nám v řadě oblastí přináší mnoho výhod, možností a příležitostí. Překážkou však může být jazyková bariéra. Někdy prostě potřebujete třeba v rámci své práce kontaktovat či spolupracovat s lidmi a společnostmi ze země, jejíž jazyk neovládáte nebo jej neznáte tak dobře, abyste si sami troufli na sepisování odborných textů, smluv apod. Ani to však už nemusí být problém, pokud se obrátíte na odborníky, kteří vám rádi nabídnou své překladatelské služby a to za příjemnou cenu.
Globální vzdělávací centrum Berlitz zajišťuje překladatelské služby na 500 pobočkách ve většině světových jazycích, zejména pak angličtině, němčině, španělštině, francouzštině, italštině a ruštině.
Samozřejmostí je vysoká kvalita překladu, rychlost (2000 slov do 24 hodin) a zřetel na kontrolu textu. Od odborníků na vámi požadovaný jazyk (rodilí mluvčí nebo vysokoškolsky vzdělaní a certifikovaní překladatelé) si můžete nechat přeložit cokoli, co potřebujete – obecné, technické a odborné texty z různých oborů, potvrzení, certifikáty i webové stránky. Překlady jsou poskytovány oboustranně, tedy do i z požadovaného jazyka.
Dále je v nabídce korektura obecných, odborných i technických textů.

Na pobočkách globálního vzdělávacího centra Berlitz v Praze a Brně se lze kdykoli domluvit na individuálním plánu překladu, předání zakázky a dalších podrobnostech.
Základní cena je 470 Kč za 1 normostranu, sleva pro stálé klienty a studenty, kteří vzhledem k vyhledávání informací potřebných k výuce, překladatelské služby také ocení.
Vsaďte na kvalitu a profesionalitu jazykových expertů z centra Berlitz a vaše komunikace se světem již bude naprosto bezproblémová.

Zpět na hlavní stranu blogu