19.1.13

19. leden 2013 | 22.54 |

"Leden je pro vás skvělý měsíc, plný nápadů, optimismu, nových možností a výhledů."  Dovolte, abych se zasmála. Cha cha. To je hrůza, už ani těm horoskopům se nedá věřit :mrgreen: Zase ten můj podivný stav, kdy mám pocit, že nic nedělám a zároveň nic nestíhám. Co se týče zkouškového-je to pruda. Tím víc, že mě tam nebaví jediný předmět a začíná být pro mě nebezpečné zdržovat se na kolejích v našem 8.patře navíc s tím atraktivním výhledem na hřbitov. Dokonce hrozilo, že tam takhle sama strávím i své narozeniny (ne, že by bylo co slavit), ale spolubydlící nakonec zůstala o den dýl, i když jí už zkouškové skončilo (bledá závist ) a daly jsme si večer víno na chodbě.
Zkoušky a zápočty dělám po takové haluzi, že se za to až stydím. Spíš si jen vypisuju poznámky a pročítám si to, protože učit se to slovo od slova, to ty kecy fakt nejdou. Jsem happy i za trojku s odřenýma ušima. I když teď jsem z dvojzkoušky dostala dvojku, ale to bylo spíš tím, že ostatní předvedli ještě tragičtější výkon, učitelka sama řekla, že to nebylo hvězdné, ale lepší než ostatní.
Takže ano, zatím jsem dala všechno, ale nikdy jsem tak otravné zkouškové nezažila, protože na předchozích školách mě aspoň něco i bavilo. Co se týče těch uznaných předmětů, zas taková výhra to není, z těch 70 je to jen pár a teď nám třeba napsali, že musíme dělat zkoušku i z něčeho, co už máme uznaný jako zápočet a nikdo s tím nepočítal :-/ Doufám, že si tohle nevymyslí ještě na další předměty.
Taky nebyl nejlepší nápad začít číst zrovna další díl Hry o trůny (Bouři mečů), protože to má přes 1000 stránek a nemůžu se od toho odtrhnout, i když POZOR-menší spoiler! (kdo si chce přečíst, ať si text označí myší) Martin bez skrupulí vraždí mé oblíbené postavy jako na běžícím pásu :evil: a začínají mi být sympatické tedy i ty, které jsem dřív nemusela. Předpokládám, že poslední díl se opravdu bude jmenovat Everybody Dies jak už si někteří dělají legraci a Železný trůn nezíská nikdo.Konec spoileru. Každopádně bych děsně chtěla draka nebo zlovlka! Dogeyes
Nic, dnes končím, zítra, pokud bude čas (po denní pauze bych se měla opět "učit") asi sepíšu ten článek o mém názoru na zbývající dva prezidentské kandidáty.
Všem pěkný zbytek víkendu.


 

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: 19.1.13 tlapka 20. 01. 2013 - 20:57
RE(2x): 19.1.13 marieke 20. 01. 2013 - 23:01