25.1.13

25. leden 2013 | 12.18 |

plazZdravím a mám pro vás novinku. I když pro mnohé to novinka už není. Vyhraje Karel. Konspirační teoretici, kteří ví jako vždy pravdu o všem a všech nás odhalili. Ano, je to tak. Jakožto člen volební komise jsem dostala několik mega, aby vyhrál a za týden odlítám na Bahamy, heč! :mrgreen: Nebudu říkat od koho, abych pana Kunšteka nepřipravila o radost z jeho obdivuhodného detektivního pátrání, ale on na to jistě brzy přijde.
Tak a teď vážně. Ať se jeho článek tváří kdoví jak seriózně, ubírá mu, že tam má faktické chyby, cituji: "Samotné falšování voleb cestou manipulace  údajů od volebních komisí by teoreticky měla být vyloučena tím, že kandidáti mají možnost mít své zástupce ve volebních komisích. Mají je však ve všech?" Ve volebních komisích (ani u prezidentských voleb) nejsou zástupci kandidátů, ale politických stran, popř.můžete jít jako člen volební komise za město.
Cituji z dalšího článku (tentokrát se autor radši ani nepodepsal): "Obdržel jsem informaci, údajně dokonale ověřenou, že Tomio Okamura obdržel skoro 200 000 hlasů. To ale znamená že překročil 5%, opravdu pětiprocentní podporu voličů ČESKÉHO STÁTU, kam se ztratilo těch skoro 200 ticíc obyvatel státu?" a "No, celkem podle sociálních sítí - FB aj... dalo organizovaně hlas Okamurovi něco přes 70 000 voličů, další kteří se hlásí na mou email adresu nepočítám. Tak tedy pokud by bylo jen těch 70 tisíc, tak jsou to již více jak 2% a byla by dejme tomu řazena jako neplatné hlasy, to ale nikde nefiguruje a podle dostupných údajů bylo jen 500 vadných, neplatných hlasů. Kam se ztratilo těch 70 tisíc legitimních voličů, které volební komise podváděli?" A ještě komentář, postupně se k tomu vyjádřím: "myslím, že podvod  je velmi jednoduchý, urny s volebními hlasy na noc nejou nijak hlídáni, vyvolení jedinci za úplatu  dostanou přístroje na odlepení známek a  otázka chvíle dát do urny jiné obálky, a také  jsem něco zaslechl, že nění nic jednodušší, než  celou urnu zaměnit za jinou..A divil by se v tomto státě někdo něčemu, Dyť tady  je na co kouknete podvod.. Česká republika je jeden velký podvod.. Kdo nekrade a nepodvádí okrádá a podvádí svou rodinu !!!"
Tak fajn. Moje vyjádření:
1) Moc nechápu, jak někdo mohl hodit hlasovací lístek pro Okamuru, když mezi posledními devíti kandidáty nebyl, tudíž mu žádné hlasovací lístky nebly vytištěny. Pokud jste si napsali fixkou na čistý papír Volím Okamuru, tak je to vaše věc, ale dejte si studenou sprchu na vzpamatování a oživení mozkových buněk, jestli je podle vás podvod volebních komisařů, že jsou takové lístky vyřazovány jako neplatné.

Naopak, podvedli jste sami sebe tím, že jste dali hlas někomu, kdo již nebyl oficiálním kandidátem!!! Mohli jste výsledky voleb ovlivnit mnohem víc k vaší spokojenosti, kdybyste volili někoho, kdo měl šanci (a tím myslím kohokoli z 9 kandidátů). Třeba by se pak KS (popř.MZ) nedostali tak daleko a nemuseli byste hledat příčinu tohoto výsledku tím, že budete urážet členy volební komise.
2) Nikde jsem nenašla zdroj na tu dokonale ověřenou informaci, že Okamura obdržel min. 70 000 hlasů. Jestli je tím zdrojem Facebook, kam kdokoli může napsat cokoli tak pardon, ale :-D
3) Máte-li důkazné podezření, že vás členové volební komise podvedli, že svévolně manipulujeme s hlasovacími lístky, nevydáváme voličské průkazy, vyškrtáváme oprávněné voliče a po nocích se hrabeme v urnách tak informujte Policii ČR. Pokud důkaz nemáte tak si dejte třeba čaj a mějte nohy v teple. Popř. se příště sami do volební komise přihlaste. Ale na to jste asi moc zdechlí. Ono je jednodušší sedět doma u kompu nebo v hospodě a nadávat na všechno a na všechny než zvednout prdel a jít něco dělat.
4) Vím, že současná doba je na nic a že žijeme v Absurdistánu. Máte-li však osobní problémy, nedaří se vám, snížili vám plat nebo vás vyhodili z práce, podvádí vás manželka nebo jste prostě zakomplexovaní, zkuste se nejprve zamyslet nad tím, jestli primární problém není ve vás. 

Tak a teď k jiným věcem. 2. kola se stejně jako člen komise neúčastním, protože jsem si v týdnu naštípla hlezno a mám nechodící sádru :-( Nehledě na to, že jsem na těch berlích úplně neschopná-tuhle jsem viděla holku jak na nich skáče jak zajíc i v tom sněhu, já udělám pár kroků z postele na WC a umírám :-D mě hlavně štve, že zbylé zkoušky budu dělat kdoví kdy. Mě tam fakt nemá kdo vozit autem na každou zkoušku a do vlaku se s tím necítím, od nás žádné nízkopodlažní nejezdí a s tím žebříkem po kterém se tam leze (tomu se nedá říkat schůdky) mám problém i když jsem celá. Doufám, že mi vyučující vyjdou vstříc potom na nějaké individuální termíny :-( Každopádně radši bych dělala 20 zkoušek naráz než tohle :-( Mé dny jsou teď k uzoufání stejné-po pár hodinách trhaného spánku (noha mě bolí i když je v klidu a s tou sádrou se moc pohodlně nespí) vstanu, dám si snídani a půlku ataralginu na třískání hlavy. Po lehkém obědě (který asi začnu vynechávat) je mi pak celý den tak zle o žaludku, že opět trhaně spím nebo si čtu, večer si dám další půlku ataralginu na třískání hlavy a dodělávám resty na kompu apod. Do toho si 2x denně píchám včeličku na ředění krve, taky strašná zábava :roll: Vím, jsem hrozná fňukna, ale fakt jsem nečekala, že noha v sádře je takový opruz :oops:

Každopádně všem přeju pěkný víkend a pokud půjdete volit tak šťastnou ruku.

Zdroj obrázku: www.edwardcarterstravels.com/archives/000118.php


 

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: 25.1.13 cukrenka®svetu.cz 29. 01. 2013 - 23:49
RE(2x): 25.1.13 marieke 31. 01. 2013 - 12:16