Radši ani žádný

26. leden 2013 | 12.52 |

Přemýšlela jsem, jestli mám tenhle článek vůbec psát, protože je dost osobní. Dřív jsem tu psala i hodně osobní věci, ale už to nedělám a staré takové články jsem promazala...ne, že bych se styděla, ale nemusí si to číst kdejaký "kolemjdoucí". Navíc, jestli tento článek objeví příbuzní a kamarádi člověka o kterém píšu tak asi budu mít problém, protože jsem náhodou zjistila, že i po 10 letech na mě mají pifku a nenávidí mě. Jestli se takoví lidé zastávají nebezpečného člověka odsouzeného na 18 let za pokus o vraždu s tím, že je ve skutečnosti hodný a nikdy by nikomu neublížil tak mohou být nebezpeční i oni. Ale kurva, tohle je můj blog a já chci tímhle článkem varovat všechny holky, které se někdy ocitly, zrovna ji prožívají nebo se někdy ocitnou v podobné situaci.
Když mi bylo 14 seznámila jsem se s o rok starším klukem (první se kterým jsem se líbala a byla do něj vážně zamilovaná) a byli jsme spolu do mých 16. Byly to ty nejdivočejší 2 roky. Už tehdy byl v pasťáku, ale často z tama zdrhal, takže někdy přespával u nás nebo u naší kamarádky ve sklepě. Chodili jsme za školu, pili levný krabičáky, já jsem za ním utíkala z domu a takový věci. No, ale o to nejde, jde o to, že mi začal brát peníze, brát násilím mobil ze kterýho si pak volal na drahý linky a nakonec si i vymýšlet s kým vším jsem ho podvedla a dávat mi za to facky. Z facek se nakonec stalo pořádný bití a nakonec jednou i škrcení s mlácením hlavou o zem atd. V ten den jsem si konečně řekla dost a šla na policii. I s papíry od lékaře a viditelnými modřinami a jizvami (výraznou jizvu na ruce, kterou mi propálil zapalovačem mám dodnes) se mi tak víceméně vysmáli do ksichtu "a proč jste se s ním teda tahala?" a předali to přestupkové komisi, kde to bylo tvrzení proti tvrzení (nebyli žádní svědci) a nakonec evidentně uvěřili tomu, co jim řekl on, tedy že jsem blázen a udělala jsem si všechno sama (a to tam byly i ŽENSKÉ!!!). Trest veškerý žádný, mě to poučilo v tom, že za fízlama už nepůjdu ani kdyby mě někdo někdy znásilnil v parku. Do vězení se dostal až když o pár měsíců později kohosi přepadl a obral na ulici a co vím, tak tam byl s přestávkama několikrát dokud jsem se včera ve zprávách nedozvěděla, že je se svým starším kamarádem odsouzen na 18 let za pokus o vraždu paní, která je u sebe nechala chvíli bydlet. Málem ji uškrtili kabelem a pak ji nechali ležet polomrtvou doma, vzali jí pár stovek a šli je prochlastat do hospody. Našla jsem o tom i podrobný článek v regionálním internetovém zpravodajství pod který jsem napsala, že na jednoho z nich bylo podáno trestní oznámení za ublížení na zdraví už dávno a kdyby to tehdy někdo řešil tak se paní nemuselo nic stát. Na to mi napsala jeho sestra (kterou jsem naposledy viděla taky před 10 lety, když byla ještě děcko), že se nediví, že mi nevěřili, že jsem narušená a ve všem měla prsty moje (cituji) milovaná maminka *nevím, jaký dát smajlík*. Pak ji ještě přiběhla podpořit nějaká kamarádka, kterou vůbec neznám, v životě jsem ji neviděla ani o ní neslyšela, ale prej co to píšu za kecy, že s dotyčným chodila a je to hodný chlap.

Zřejmě byl galantní ke všem ženám kromě mě a té málem uškrcené paní, hahaha.
Ale proč to píšu. Přijde mi dost tragická představa, že takových psychopatů chodí po světě spousta a mezi jejich vlastnosti patří i to, že dokáží zmanipulovat celé okolí takže oběť je za "narušenou krávu, která si vymýšlí" a i když jsou odsouzení na 18 let za pokus o vraždu tak pro rodinu a kamarády jsou to chudáčci proti kterým se spikl svět. Jsem v šoku, že i po tolika letech ke mně jeho rodina stále cítí takovou nenávist, že jsem si dovolila podat trestní oznámení na chudáčka brášku, který by mouše neublížil. Připomíná mi to ty orlické vrahy, jejich manželky taky už byly natolik mimo realitu, že neuvěřily, že by manželé něco takového udělali i když už to bylo jasné a byli odsouzení.
Ano, byla jsem blbá patnáctka a měla jsem se s ním rozejít dřív než to došlo tak daleko, ale jinak u sebe žádnou vinu nevidím a chci vám, holky, ženy říct. Jestli vás partner tyranizuje (ze začátku to může být i psychické, nejen fyzické týrání, třeba vám vyhrožuje, bere peníze, nadává vám za to, že se na vás na ulici podíval cizí chlap, je pesvědčený, že ho podvádíte na každém kroku...) tak si nemyslete, že když vás zbije a pak donese kytku a v slzách se omlouvá a slibuje, že už se to nestane a týden se bude chovat jako svatoušek, že se změní. Bude to čím dál horší. A umřít na to, že vás někdo pobodá nebo uškrtí to není moc pěkná smrt. Pokud jako já nevěříte policajtům tak se obraťte na Bílý kruh bezpečí nebo nějaký azylový dům. I kdyby proti vám stála jeho zmanipulovaná rodina nebo přátelé, tady jde o vaše zdraví a život!!! Nezapomeňte, pokud psychopat dokáže manipulovat s okolím a házet vinu na vás, tak je tím víc nebezpečný a proto se s tím musí něco dělat co nejdřív!
Když tak mám ještě jeden článek na podobné téma
tady.
Jinak tohle je poslední moje natolik otevřená a veřejná zpověď, ale muselo to ven. 

 

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: Radši ani žádný cukrenka®svetu.cz 26. 01. 2013 - 13:33
RE: Radši ani žádný marieke 26. 01. 2013 - 14:27