Jsi Čech, Čech, Čech, tak si toho važ!

27. leden 2013 | 13.22 |

anarchy"Tak tohle je uz verchol !!! JA volila Zemana ! a kazde normalni clovek ho bude volit , kdo chce Karla tak at jde do prdele ! Cesku ma vladnou cech , a ne idiot ktery chce pomstu za to ze jsme byli "zlí" na nemce v 2 svetove ( aj i kdyz to byl opak - oni byli zli na nas- ale debilovy to nevisvetlis ) , jak muze republiku vest nekdo kdo v ni 40 let nebyl ?!! nevi jak tu co chodilo , a vi uplnou piču a bude se srat do prezidenstvi ? At se nejdriv nauci poradne cesky , a zije tady v republice a pak at se teprve sere do kandidatstvi na prezidenta ..."

"Sice neni vas prezident, ale co s tim udelate?? KULOVEEE!!!!!!nyni nezbyva nic, jen drzet pusu a krok.. teda jeste se muzete odstehovat za hranice..:))) HRDINOVE !!!!!!"

"Jsem ráda, že vyhrál Zeman, protože nám vrátí porodné."

"Podle agentury STEM/MARK voliči v první řadě oceňují na Miloši Zemanovi to, že je Čech."

"V této volbě zvítězila pravda a láska nad lží a nenávistí." (Václav Klaus)

To by pro ukázku stačilo. Je mi stydno, že náš nový prezident zastupuje MIMO JINÉ takové voliče. Proč to píšu velkým? Protože SAMOZŘEJMĚ vím, že má i slušné a inteligentní voliče a jsou mezi nimi i mí kamarádi a kamarádky. Nicméně jejich názory a argumenty nebyly tak slyšet nebo prostě neměli potřebu vířit diskuze, což respektuju. Každý neměl chuť se účastnit té téměř občanské války, co se v posledních dvou týdnech rozpoutala. Bohužel vulgární křiklouni byli opět nejhlasitější (netvrdím, že voliči KS se vyjadřují výhradně distingovaně a na úrovni, ale já spíš viděla invenktivy z toho "druhého tábora", je mi líto :-( ).
K první cytacy se nemá smisl vijadřovad :-D Ale vždycky mě pobaví vlastenci, co sami mají problém s naší krásnou řečí a ještě její neznalost vyčítají někomu druhému.
K té druhé-naznačuje to, jak v nás (dokonce i v mladých lidech, slečně podle FB profilu může být tak kolem 20 let) zůstává bolševické smýšlení. Když jsem se jí zeptala, kdy nám, těm, co jsme nevolili MZ, zakážou i Facebook a přispívat do diskuzí, ať se můžu připravit, tak ještě neodpověděla.
K třetí-jo a chleba zlevní na 50 haléřů. Ne, levněji kvůli novému prezidentovi fakt nebude. K tomu nemá prezident takové pravomoce. Jen nechápu, proč ti lidi chodí volit, když o politice neví vůbec nic. Paní zřejmě neví, že v ČR je parlamentní nikoli prezidentská forma demokracie.
K čtvrté-co dodat. Kvůli tomu jsem ironicky tento článek nazvala podle refrénu známé písně od Orlíků. Stačilo na lidi udělat bububu, to fakt chcete, aby vám vládl "Rakušák" (sice má české a švýcarské občanství, ale to je jedno, že), co neumí mluvit a vyděsit je tím, že by vrátil majetek sudetským Němcům (což nikdy neřekl) a v ČR by byla povinná němčina a hned se ve všech probudilo vlastenecké cítění.


K páté citaci-to, že si bere (díky Bohu již dosluhující!) prezident Klaus do huby Havla (který je pro mě mimochodem Pan Prezident ať tam v příštích x letech bude sedět kdokoli) je stejně ubohé jako když si Žito bral do huby Kryla.

Mimochodem, KS není žádný můj idol :-D Táňa se do 2.kola samozřejmě nedostala a říkala, že už volit nebude, tedy ani ona, kterou jsem v 1.kole volila, KS nepodporovala. Jen mi KS jako osobnost sedí víc než MZ, ale to neznamená, že MZ budu urážet. MZ je inteligentní, vtipný a má rozhled. Jen mi prostě nesedí, tečka. A svatý taky není. Dívali jste se na ten dokument Vládneme, nerušit? Drsné, co? Připadala jsem si jako bych se dívala na dokument někde z divokého východu. Tak jako KS je představitel této vlády tak MZ byl představitel té nechvalně proslavené opoziční smlouvou. Ta už sice není, ale politika je špína pořád, proto jsem si jako ilustrační obrázek k tomuto článku vybrala áčko v kroužku (teda vlastně v srdíčku :-D), protože ať už tu vládne kdokoli, já stále zůstávám anarchista a jsem proti všem (nadsázka :-D).
Každopádně na rozdíl od hysterických konspiračních teoretiků, kteří po 1.kole řvali, že není možné, aby se KS dostal tak vysoko a že to všechno bylo zmanipulované ilumináty, Bilderbergem a kdoví kým vším ještě a že už je rozhodnuto, že KS vyhraje (a zase se v těch svých fantaziích spletli) respektuji demokratický výsledek voleb a přeji nové hlavě státu hodně úspěchů a zdraví ve funkci a ať nás, co jsme ho nevolili, třeba i příjemně překvapí, to přece nemůžeme vyloučit ;-) A tu "občanskou válku" už nechme všichni být.

Zdroj obrázku: www.clearsay.net/law_without_government.asp (mimochodem, je to i zajímavý článek)


 

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: Jsi Čech, Čech, Čech, tak si toho važ! libor 27. 01. 2013 - 14:12
RE: Jsi Čech, Čech, Čech, tak si toho važ! kopretinka-paja 27. 01. 2013 - 14:41
RE: Jsi Čech, Čech, Čech, tak si toho važ! lentilka®sdeluje.cz 27. 01. 2013 - 17:38
RE: Jsi Čech, Čech, Čech, tak si toho važ! cartkovova 28. 01. 2013 - 17:32
RE: Jsi Čech, Čech, Čech, tak si toho važ! marinka 28. 01. 2013 - 22:04
RE: Jsi Čech, Čech, Čech, tak si toho važ! sayonara 29. 01. 2013 - 22:08
RE: Jsi Čech, Čech, Čech, tak si toho važ! cukrenka®svetu.cz 29. 01. 2013 - 23:54
RE: Jsi Čech, Čech, Čech, tak si toho važ! marieke 31. 01. 2013 - 12:28