Aktualitky za tento měsíc 53

1. únor 2013 | 22.05 |

308157366-95ad0abd97Co poslouchám: Stále ještě diskografii The Cure, je toho strašně moc, teď zrovna třeba Join the Dots-B-sides a rarity. Jinak mě v poslední době zaujal Karsh Kale, asi o něm někdy napíšu víc.

Co čtu: Dočetla jsem Bílou vlčici od Theresy Révay-trochu červená knihovna, ale krásně zachyceno období, které mě zajímá (bolševická revoluce v Rusku, zlatá 20. léta, hospodářská krize, 2. světová válka) a teď čtu Jak neztratit lásku od Meg Cabot, jinak autorky mých oblíbených Princezniných deníků.
Novinka! Od teď si můžete přečíst mé krátké zhodnocení i těch knih, o kterých se nezmíním tady, na Twitteru-viz box v menu dole.

Na co se těším: Až budu moct chodit. Tedy bez sádry a berlí. Bohužel na minulé kontrole mi neřekli na jak dlouho to asi vidí, ale zřejmě to hned tak nebude, když mi doktor přidal další vrstvu sádry :-( Zkoušky jsou teď teda passé (ne, že bych se na ně těšila, ale samozřejmě bych je už radši měla za sebou), snad mi uznají žádost o mimořádný studijní plán, ale učitelé, které jsem kontaktovala byli vstřícní, že se dá samozřejmě domluvit později individuálně.

Co mě potěšilo: Úplně náhodou jsem v administraci Stovkomatu natrefila na hodnocení několika klientů (také viz Twitter). Och. Škoda, že se tím nedá i uživit :-))) Ale jako drobný přivýdělek rozhodně lepší než brigáda v Mekáči, hypermarketu nebo call centru. A taky, že už si nemusím píchat injekce (jak si někdo může píchat drogy-a ještě do žíly? :-o Mně bohatě stačilo do břicha a myslela jsem, že mě omejou). Taky mě těší, že už mě ta noha nebolí i když sedím jen u PC a jsem o něco funkčnější a můžu dodělávat resty na článcích. Člověk si řekne, že když mám nohu v sádře a jen sedím doma tak mám spoustu času, což je pravda, ale doteď jsem stejně spíš spala, protože mě to dost bolelo i v klidovém stavu.

Co mě štve: Jako vždy a neustále to, jak jsou lidi zlí, hloupí a agresivní. Náš nový pan prezident prý kdysi řekl, že každý 7. občan této země (to jsme teda byli ještě ČSFR) je dementní, imbecilní nebo alkoholik...tak v tom se shodneme.

Co mě pobavilo: A když už jsem u toho prezidenta tak pár vtípků na něj. Jelikož emoce jsou pořád ještě rozjitřené tak upozorňuju, že bych se tomu zasmála i kdybych ho volila. Z Klause si taky každý dělal srandu a nikomu to nevadilo a kdyby byl za Havla tak rozšířený internet tak je to to samé ;-) Zvláště Zeman jako rychlobruslař-

imagefra.me/i521/ekeiram/14m0_0f4_u932l.jpg">zde, softwarové kuličky-zde a již kultovní Tak podivejte se, pane Moravče-zde. A samozřejmě nesmím opomenout video o Hitlerově reakci na výsledky voleb :-D

Co mě šokovalo: Je sranda a sranda. Neškodný vtípek neublíží (ve videu s Hitlerem jsou sice i silnější výrazy, ale zase to nevytvořil nikdo vysoce postavený, předpokládám). Zatímco zjištění čím se ve volném čase zabývá Ladislav Jakl-tajemník prezidenta Klause a šéf politického odboru jeho kanceláře je poněkud tristní-zde. I když "skrýval v rodokmenu pěkné nácky" je zřejmě od Jakla kompliment. Mimochodem, všimli jste si, jak je Klausovi, jeho hnědé hradní gardě i rodině posledních pár týdnů už úplně jedno, co si o nich kdo pomyslí? Možná by se mohli přestat upejpat a před odchodem z Hradu na něj vyvěsit hákové kříže :roll:

Návštěvnost blogu za minulý měsíc: Za leden 5344 návštěv (momentálně 19. místo z 50 nejčtenějších blogů na pise.cz).

Novinky na blogu: Jak už jsem několikrát v článku zmínila, můžete v menu dole vidět můj Twitter. Na jednu stranu jsem si ho založila trochu jako propagaci blogu (sice zatím nemám žádného followera, ale to nevadí :-D na FB fanpage blogu nechci dělat) a na druhou stranu, čtenáři se na něm mohou dozvědět, co všechno mě zaujalo, ale nevešlo se to na blog. Klidně mi ale napište, pokud vás to nebude zajímat, ať to tu nerozhazuje stránku (zatím nemůžu přijít na to, jestli se ten box dá udělat ještě menší).
Dále jsem do Odkazů přidala fórum Webdeal kam teď často chodím, protože mě zajímají projekty tamější komunity (do dvou jsem se už zapojila) a vždy mi tam dobře poradí.

Motto pro tento týden: "Imperfection si beauty, madness is genius and it's better to be absolutely ridicolous than absolutely boring." (Marilyn Monroe)

Zdroj obrázku

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře