The Kitchen-křest dema, Vsetín-Prádelna 20.2.2010

28. únor 2010 | 19.08 |

Taaak. Chtěla jsem o tomhle skvělém pohodovém koncíku s příjemnou atmosférou napsat až budou i fotky z místa činu, ale zatím žádné nejsou, ani na oficiálních či fanouškovských stránkách této vsetínské kapelky, takže bez obšírnější fotodokumentace.
Poprvé se dali dohromady už cca před 10 lety, odehráli pár koncertů, ale pak se na delší dobu odmlčeli. Znovu se dali dohromady roku 2006, současnou sestavu tvoří Olga Oli Biernátová (zpěv), Ondřej Houba Hříbek (bicí), Honza Zbráňa Zbranek (kytara) a Zdeněk Popy Popelka (basa). Kapela se neřadí k žádnému konkrétnímu žánru a považuje se prostě za bigbít. Uslyšíme od nich prostě všechno možné a všechno pěkně zkombinované-od tvrdšího rocku po pop a folk.
Letošní demo, jehož křest proběhl minulou sobotu ve vsetínské restauraci Prádelna se jmenuje Some People Go Away, je v roztomilém kapesním formátu, obsahuje 5 písniček (v koncertním repertoáru je jich samozřejmě více) i výběr z fotek. Autorem obalu je kamarád "kitchenů" Lukáš Stříteský a celé demo stojí příjemných 30 Kč.
Na koncert-křest jsem šla totálně naslepo (nebo spíš nahlucho? :-D), jelikož jsem je nikdy předtím neslyšela a byla jsem příjemně překvapená. Jedna pěkná písnička za druhou, muzikanti sympatičtí a nadaní a hlavně neuvěřitelně příjemná spíše komorní atmosféra. Ne, že bych byla nepřítelem divokého poga :-D ale i poklidné koncíky občas nejsou na škodu a tenhle přesně takový byl-tak akorát lidí, žádní opilci, žádné problémy s technikou, vystoupením ani s ničím jiným. 
Tak tedy hodně zdaru do dalšího fungování a nových slibných nahrávek!
Více na 
bandzone.cz/thekitchenthekitchen.webnode.cz/ případně pro Facebookáře www.facebook.com/thekitchen.vs

tk

P2200192


tk2

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře