Kabelky na sezónu 2013

17. únor 2013 | 21.21 |

Před časem jsem psala článek o módních faux pass Čechů, přičemž jsem zjistila, že cizinci z nás mají legraci, protože jako zavazadlo běžně používáme igelitové tašky. Myslím, že nás žen se to tolik netýká, ale přece jen pro jistotu-pokud nejdete zrovna jen do sámošky, raději si s sebou vezměte kabelku místo igelitky :-) Navíc je začátek nového roku a možná je načase obměnit nejen šatník a botník, ale i vaši sbírku kabelek, které zdaleka nejsou jen praktičtí pomocníci ve kterých nosíte nezbytné věci, ale hlavně skvělý módní doplněk.
A když už jsem u těch faux pass-padělek "Vuittonky" taky nikoho nenadchne. Naštěstí nemusíte patřit mezi "horních deset tisíc", abyste si na letošní sezónu mohly pořídit kvalitní a skvěle vypadající kabelky.
K těm nejkvalitnějším patří samozřejmě kožené. V e-shopu Krásné-kabelky.cz je jednou z nejprodávanějších třeba Triton Yvonne z jemné, ale pevné kůže o rozměrech 31 x 31 x 14 cm. Má dlouhý nastavitelný řemen, zavírání na zip a uvnitř kapsičku na drobnosti. E-shop dále nabízí i kabelky z PVC, konopí a další drobné doplňky.
V dalším kabelkovém obchodě-Belona.cz zas najdete celou řadu prestižních značek za dobré ceny, namátkou třeba Diesel, Desigual, Oilily, Lonsdale, Paul Frank a řadu dalších.
Mě zaujaly hlavně pestré a nápadité vzory kabelek a tašek Desigual a Oilily, ale i mezi dalšími je výběr opravdu velký.
Velmi oblíbenou luxusní značkou je rovněž Guess. Nejprve byla zaměřena především na výrobu džínů, ale dnes nabízí také různé další oblečení a módní doplňky, včetně kabelek.
Tak jakou si letos vyberete?

Zpět na hlavní stranu blogu