Originální designový nábytek pro váš domov

21. únor 2013 | 21.13 |

Místo, kde bydlíme, by mělo být také tím nejpříjemnějším, kde se pohybujeme. Vždyť kde jinde si člověk odpočine od každodenních stresů a starostí? Proto je asi pro každého důležité, aby se ve svém domově cítil příjemně a to ve všech pokojích, které používá. V ložnici pro klidný a zdravý spánek, v obývacím pokoji pro odpolední či večerní rodinnou pohodu, pěkně zařízená a funkční kuchyň zas probudí chuť do vaření a neměli bychom zapomínat ani na pokojíčky našich ratolestí, pokud nějaké máme. A jak nejlépe zpříjemnit a zefektivnit náš interiér? Podívejme se na pár zajímavých tipů.

Obývací pokoj
Sníte o romantickém praskajícím krbu, ale bydlíte v bytovém domě a mysleli jste si, že krb lze používat jen na chalupě či v rodinném domě? Omyl. Elegantní bio krb v černé matné barvě se hodí do každého interiéru a díky ekologickému palivu jej lze používat i v bytě. Pro obývací pokoj je to naprosto ideální doplněk.

Kuchyně a jídelna

Funkčně a pohodlně zařízená kuchyň vám usnadní vaření a povzbudí chuť k jídlu. U kuchyňské linky se nebojte velkorysého pojetí.
Interiér lze oživit i vhodně zvoleným jídelním stolem. Dřevěné jsou stále nejoblíbenější, ale velmi populární jsou dnes skleněné a lakované lesklé stoly, které působí moderně a luxusně. Různé druhy naleznete v e-shopu peopledesign.cz.

Dětský pokoj

I děti potřebují své soukromí, kde si mohou vesele hrát, v klidu se učit, spokojeně spát a cítit se bezpečně. U dětského pokoje je také důležité, aby byl flexibilní vzhledem k růstu a měnícím se zájmům a potřebám vašeho potomka. Podívejte se na některé návrhy studia peopledesign.cz.

Tetris originál
Tyto designové police se hodí do každé místnosti a úžasně ji oživí. Lze je použít na cokoli, záleží jen na vaší fantazii. Od knihovny a regálu přes polici pro dekorační předměty po malý estetický stolek. Mohou být jak na zemi tak zavěšené na stěně, určitě si s nimi vyhrajete.

Poznámka: Toto a včerejší článek jsou poslední co sem dávám mimo nějaký pay-per-post systém, od příště budu zveřejňovat jen články z těchto systémů, aby tu toho nebylo tolik :-)

Zpět na hlavní stranu blogu