Letem světem

22. únor 2013 | 22.20 |

Aneb co mě v poslední době zaujalo (bohužel teda negativně).

O tragédii ve Frenštátě p.R. už určitě slyšel každý, pokud teď zrovna teda není na dovolené na Měsíci. A stále vyplouvají na povrch nové věci, např. to, že chlap, který toto neštěstí s největší pravděpodobností zřejmě způsobil, byl vášnivý internetový diskutér-více (včetně úryvků z jeho příspěvků) zde nebo zde. Nemůžu si pomoct, ale ty bláboly jako by napsal kdokoli z diskutérů třeba na Novinkách. Tam už z něho samozřejmě pomalu dělají hrdinu, který se vzepřel systému a exekutorům. Několik mrtvých včetně malých dětí, to je asi jen taková nezbytná oběť, že :roll: Děsí mě, kolik takových kokotů mezi náma je, stačí se mrknout na jakoukoli diskuzní žumpu na různých zpravodajských serverech. Ať se odstěhujou do KLDR, když jim tak chybí bolševismus, lepší, než aby začali pálit další baráky.

http://fc03.deviantart.net/fs48/f/2009/210/5/a/face_palm_by_Draculasaurus.gif

Na Radiožurnálu bych čekala objektivní informace. Tento článek mě ale dostal. Zvlášť doporučení nahlašovat rodiče dětí, které se stravují jinak než je zvykem pro většinu rozežrané populace, na sociálku. A co obézní děti, které se 5x týdně stravují ve fast foodech a kterých je mnohem víc? To je v pohodě??? Asi jo, "nebezpeční" a "rizikoví" jsou přece jen ti "divní" vegetariáni, vegani nebo makrobiotici. S tím jděte někam.

http://fc03.deviantart.net/fs48/f/2009/210/5/a/face_palm_by_Draculasaurus.gif

Poprvé po několika stoletích odstoupil papež (jinak je zvykem, že ve své funkci zůstává do smrti). Spekuluje se, že kromě špatného zdravotního stavu to bylo i kvůli církevním skandálům. Inu, nechme se překvapit, jestli kardinálové konečně zvolí někoho aspoň relativně pokrokového nebo si vyberou člověka, co dští nenávist proti homosexuálům, bude krýt znásilňování malých chlapců apod. Pro mě je každopádně jediný papež, kterého bych brala i já tenhleNevinnik

http://fc03.deviantart.net/fs48/f/2009/210/5/a/face_palm_by_Draculasaurus.gif

David Rath, který i ve vazební věznici dostává poslanecký plat a dokonce i peníze na náhrady a asistenty, nezahálí a posílá Sněmovně stále nové zákony. Nejnověji by chtěl regulovat tzv. "bojová" plemena-viz zde. Já bych zas navrhovala regulovat poslance, kteří berou úplatky.

http://fc03.deviantart.net/fs48/f/2009/210/5/a/face_palm_by_Draculasaurus.gif

V Bulharsku padla vláda kvůli cenám elektřiny. A kdo ji tam poskytuje? Ano, český ČEZ, který okrádá i české občany. Ti se však vládou a spol. nechají obrat do posledního halíře a ani nekváknou. Nebo možná vědí, že to nemá cenu, protože umíte si představit, že by náš premiér zareagoval jako ten bulharský, který prohlásil: "Nechci být svědkem krveprolití v ulicích, nehodlám přihlížet, jak budovu parlamentu ohrazují ostnatým drátem. Stát potřebuje novou dávku důvěry, o směrování vlády rozhoduje lid, řekl podle ČTK Borisov poslancům."(více zde)? U nás leda ve snu. Ti by se zuby nehty drželi koryt i kdyby byl parlament v plamenech.
http://fc03.deviantart.net/fs48/f/2009/210/5/a/face_palm_by_Draculasaurus.gif

Mimochodem, myslím, že tenhle skvělý facepalm gif kapitána Picarda (nalezeno na DA, autorem je Draculasaurus) budu používat často. Přesně takhle se totiž každý den tvářím jen zapnu internet :-/
 

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: Letem světem libor 24. 02. 2013 - 11:05
RE(2x): Letem světem marieke 24. 02. 2013 - 20:46