Všehochuť

24. únor 2013 | 13.53 |

sheldonTak ještě jeden článek o tom, co mě v poslední době zaujalo...nebo tentokrát spíš dostalo do kolen. Napadá mě k tomu snad I don't wanna live in this world anymore :-/

Tak třeba kdyby někdo nevěděl, proč v ZIMĚ sněží (ano, únor je pořád ještě zimní měsíc! ;-) tak důvod najde tady. Naprosto převratná věc!!!! Žádné střídaní ročních období, ale radary v Německu a chemtrails! Jen škoda, že se tam nezmínili o tom, kdo vyráběl sníh dřív, když chemtrails ještě nebyly, to by mě děsně zajímalo :-(

Tento článek je sice ještě předvolební, ale rozhodně tu nesmí chybět. Mimochodem, Osud jako snad jediný server na který jsem natrefila, v předvolebních článcích vyzdvihoval Janu Bobošíkovou (což hovoří za vše), ale i když ve volbě propadla ještě není nic ztraceno, jen čekám, kdy s Klausem vyhlásí kandidaturu na uvolněný papežský stolec. Ale zpět k upírskému knížeti-Češi zůstali konzervativní a upíra nechtěli. Pořád je ale šance, že Zeman je třeba ještírek nebo reptilián, což by bylo taky cool, snad nás Osud informuje hned jak to zjistí!

Na blogíscích se už moc nepohybuju, ale když se tahle rubrika takhle původně jmenuje, jeden sem dám. Paní Bostlová-její blog zde je takový Adam Bartoš v sukních. Stejně jako on přispívá na bláznivý server Freeglobe patřící pod Pomatené (pardon, Parlamentní) listy a za každým rohem vidí satana a ilumináty. A sbírala podpisy pro prezidentskou kandidaturu tak pofidérní a šílené postavičky jako je Jakl. A k tomu je navíc přesvědčená, že díky svému ohromnému vlivu ve společnosti (to je divné, já o ní neslyšela, dokud jsem na její blog náhodou nenatrefila, ale já jsem vždycky byla "out":-D) jí na blogovacím serveru, který spadá pod portál idnes nezveřejňují příspěvky, cituji: "Ave Satanas, my jsme vám to říkali, že vás Satan nakonec dohoní, jeli jsme černý modlitby a obáíhali jsme vedení Mladé fronty. Ředitel musel na kobereček na správní radu ačkoli je katolík a udělal co od něho vyžadujeme. Bostlová nesmí být slyšet, je nebezpečná pro naše úmysly. Už nám dvakrát zkazila vládu, nedovolila nám zvolit prezidenta, zvolila si svého katolického prezidenta a celkově je nebezpečná. Prostě je třeba jí ukázat, že jí nebdue slyšet. V redakci Mladé fronty jste vyvolala strašné pozdvižení, kolegové se začali ptát: Je to pravda, že nám vládnou satanisté?" nebo ""Já jsem ti to říkala, sir Evelyn osobně telefonoval předsedovi představentstva Mladé fronty a zajistil, aby jsi už nemohla být na stránkách.

Karel Janeček byl neschopný a moc hodný, já zvedla jeden telefon do Londýna, poprosila kancelář sira Evelyna Rothschilda a jeden zpětný telefonát zajistil, že seš nula, skončila si." Paní, evidetně trpící těžkou paranoiou, totiž bere vážně všechny e-maily, kteří ji lidé ze srandy posílají a podepisují se jako známé osobnosti (Tomáš Halík, Karel Janeček apod.-viz zde.
Ovšem souhlasím s panem Polákem-zde, že lidé, kteří jí píší by už toho měli nechat, protože není hezké utahovat si z tak citlivé paní a prohlubovat tak její paranoiu, mohlo by to skončit špatně.

Ale dost konspiračních teoretiků, byť je to bezedná studnice perel. Ty nejšílenější teď čtu na různých diskuzních serverech, kde zapšklí psychotičtí bolševici dělají z pravděpodobného pachatele výbuchu ve Frenštátu div ne chudáčka/hrdinu, kterého k tomu dohnali exekutoři a on se jim postavil. Neříkám, že exekutoři nejsou svině. Exekutora může dělat jen člověk, co nemá ani špetku svědomí nebo sociálního smýšlení. Ale vyhodit kvůli tomu do povětří celý barák i s nevinnými lidmi včetně dětí? Jestli to nezvládal, tak se měl zabít někde v soukromí. Teda nevím, jak vy, já se jen modlím, aby někdo takový nežil v mé blízkosti. Nerada bych totiž uhořela kvůli tomu, že si nějaký psycho, se kterým nemám nic společného, nasekal dluhy.
A samozřejmě je tu presumpce neviny a kdoví, jestli se někdy na 100% zjistí, jak to bylo, když je ten dům totálně v troskách, ale pokud vím, tak na propanbutanu tam vařil jen on a nechal předtím zatarasit únikové východy? Dávám otazník, protože jsem tam nebyla a nevím, na rozdíl od všeználků z Novinek apod., kteří jsou vždy všude a u všeho a mají ve všem jasno.

A teď něco z úplně jiného soudku. Jakožto člověka, který si přivydělává copywritingem a psaním do tří lifestylových magazínů (moje články z nich pravidelně zveřejňuju na Twitteru-viz menu) mě dostaly služby o kterých se zmiňuje tento článek. Nejen do očí bijící pravopisné chyby (zdělíte, mi uděláme...), ale i spousta překlepů. Jestli takto vypadají i hotové texty a někdo za to zaplatí skoro 850 Kč za normostranu tak je to fakt smutný, protože je spousta copywriterů, co umí aspoň česky a nedovolili by si napsat paskvil, ale mají problém najít někoho, kdo by jim zaplatil víc než 50 Kč za NS :-/ Ale zas chyba těch klientů, že. Možná jen já jsem takovej "grammar nazi", protože na weby, jejichž texty jsou gramaticky opravdu tristní, narážím každodenně a nikomu to asi nevadí, jinak by s tím autoři něco dělali. Jen je to teda vtipný vzhledem k tomu, že před měsícem při prezidentské volbě byl celý národ stráášně vlastenecký...ale ovládat jazyk své vlasti, to už je problém. Tak hlavně, že nevyhrál ten "Němec"....

A na závěr něco k tanci a poslechu. Hudební masakry jsou studnicí těch "nejlepších" muzikantských perel, které lze v naší kotlině najít. A podle úrovně daných pěvců a hudebníků vypadají i jejich stránky. Podívejte se třeba na reference DVOUČLENNÉHO DUA (!!!!) Disko Rej Jiřího Mazánka. No, neberte to!
Duo Jitřenka (předpokládám, že taky bude dvoučlenné) vám zase zahraje pěkně oblečené v červených vestičkách a to i písničky na přání, třeba Hvězdičku "blízkavou".
Zde je zajímavostí, že Jindřich Polášek je mužskou částí dalšího dua Katka a Jindra, které zabilo svým autobusáckými popř. lidově polka-disko songy na poli.

Na HM jsem taky natrefila na hip hoperskou legendu z Hroznové Lhoty-masakrózního borce Metrixe. Máte-li odvahu, projděte si jeho YT channel zde. Pokud ještě nevíte, s kým máte tu čest, pusťte si pro začátek dokument (!). Rýpat ale do tohoto kultu nebudu, protože by si pro mě mohl přijít.

Pokud ještě máte sílu, můžete pro další masakry zahlasovat v anketě Zlatý David. Já už poctivě odhlasovala, jen se bojím, kdo mě teď bude strašit ve snech. Leo Beránek a jeho značkové adidasky? Příšerné ztvárnění Smells Like Teen Spirit Jitky Válkové u kterého Kurt musí rotovat v hrobě? Zpívající Vesmírní lidé z Šlágr TV? Holki vymóděné jako "šlapki"? Autobusák na kolejích Denny? Drsná hip hop párty Praha žije nebo pirátská párty na Vltavě s Marií Pojkarovou? Pepepepedofil? Snad se do dalšího hlasování za rok vzpamatuju :-/

Zdroj obrázku: FB stránka Sheldon Cooper

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: Všehochuť libor 24. 02. 2013 - 20:26
RE(2x): Všehochuť marieke 24. 02. 2013 - 20:48