13.3.13

13. březen 2013 | 23.47 |

motyliPravidelné hypochondrovo zdravotní okénko: Včera mi obvodní doktorka řekla, že si myslí, že už nemusím pořád chodit o berlích a nosit ortézu, tak jsem dnes šla na poštu a do knihovny (tam a zpět jsem teda jela MHD) bez nich, cestou tam to šlo, ale zpátky už kotník celkem bolel, ale to asi ještě nějaký čas bude. Zítra se jdu domluvit na rehabky, školu mám jen 2 dny v týdnu tak snad to půjde. Teda budu mít, protože jsem tam ještě nebyla, až příští týden. Když pomyslím na to, kolik zkoušek a zápočtů mi ještě chybí, o seminárkách nemluvě, tak mám chuť si zlomit ještě i druhý. Haha, blbej vtip, byl to fakt opruz :-/ A do toho okružní jízda po dalších doktorech, které jsem teď nestíhala, ke g. na vyvolávačku (bojím :-( ), k p. pro prášky, k zubařce, bo už mám zas citlivou sklovinu + cosi mě bolí na dásnu (asi aft ) a aby toho nebylo málo tak ještě s Eli k vetovi, asi má zánět močáku :-( Ale jinak vypadá v pohodě a spokojeně jako vždycky, tak snad to nebude nic vážného. Mimochodem, kdyby se někomu chtělo dát jí hlas tady :oops: (akorát je ta fotka blbě ořízlá, drahá tam není v celé své kráse :-D ale je tam víc trávy :-D). 
Sledovala jsem dnes volbu papeže, hm, tak zas konzervativní křídlo, takže asi nic převratného a navíc pod pojmem jezuita si představím pálení knih, ehm. Ale působí celkem sympaticky a mile, líp než Benedikt a prý žije velmi skromně. Tak snad s ním budou katolíci spokojeni a nezklame je. Ale škoda, že nezvolili černocha, chtěla bych vidět ty ksichty některých jedinců, že "nejmocnější muž planety" (Obama) černoch, "nejmocnější muž největší náboženské organizace na světě" černoch :mrgreen: Kromě toho, že už se ze zoufalství (ale stále nejsem tak zoufalá, abych se učila) cca 7týdenního pobytu mezi čtyřmi stěnami dívám na televizi (zjistila jsem, že máme Prima ZOOM! :-) si čtu i různý diskuze, i když je to akorát tak k nas...naštvání a bavilo by mě, jak by se zas ti ubožáčci, co celý den kafrají pod zpravodajstvím jak by z prdele od kompu zlepšili svět, mohli uvztekat :-)))
Teď poslouchám na ČRo co k tomu říká pan profesor Halík, vždycky ho moc ráda poslouchám (i když je to samozřejmě zednář a Satanův přisluhovač, jako většina známých lidí, kterých si vážím :-D Holt, choromyslní jedinci, kteří nikdy nic nedokázali, budou pořád vymýšlet fascinující historky, aby někoho očernili).
Tak dnes už asi končím, už jsem ve fázi, že se mi nechce psát na blog, číst, poslouchat hudbu, prostě nic...snad se to změní až budu zas funkční a vyrazím mezi lidi, v neděli možná půjdeme s kamarádkou a jejími ratolestmi na velikonoce na zámku (minule to bylo super, pekla jsem s dětma jidášky a mazlila se s jehňátkama) a pak už mě stejně čekají povinnosti, které jsem samozřejmě odkládala, i když jsem měla hafo času, že :roll: Nevím, co mě napadlo si dnes zase půjčit hromadu knížek (kdyby to někoho zajímalo tak Hostinu pro vrány Love Helene Berr: Deník židovské dívky v okupované Francii 1942-1944 a Ditu Saxovou, Khaled Hosseini: Lovec draků, Raven Digitalis: Goth a K.R. Mai: Nejznámější tajná bratrstva (já prostě v knihovně nikdy nemůžu odolat :-).

Dobrou noc a držte mi zítra palce s Eliškou. 

Zdroj obrázku: DA od autorky Mariska1974

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře