23.3.13

23. březen 2013 | 22.32 |

20b22b04bf_2723484_o2Dnes jen nudný výlev o škole a mém nezdraví (sprostá slova included) takže tenhle článek klidně můžete přeskočit.
Vážně, jsem opravdu nasraná! Ve čtvrtek jsem byla zapsaná v jendom předmětu na prezentaci (učitelka nám termíny vybrala sama, jinak bych si to dala na později, protože kotník pořád ještě nemám úplně ok). Psala jsem jí 2 maily, jestli by to nešlo posunout, ale ani na jeden se neráčila odepsat (já jsem student a chodím na školní mail každý den, kdyby něco, u učitele bych to považovala za samozřejmost :roll:). Kdybych tu prezentaci měla sama tak na to kašlu, ale nechtěla jsem potopit spolužačku (mimochodem, nesnáším týmové práce, radši bych si všechny úkoly dělala sama :-( ) tak jsem přijela. Měly jsme to napůl a spolužačka začínala, neuměla k tomu nic (já se na ni nezlobím, mě taky trendy a megatrendy v automobilovém průmyslu absolutně nezajímají, ale co se dá dělat, aspoň něco jsme k tomu říct musely) a učitelka nás vyrazila obě. Ještě než jsem se sbalila a vypadla (byla jsem tam po 2 měsících na 10 minut a zase mi na několik měsíců stačilo :-/ ) tak začala prudit, jestli mám mimořádný individuální studijní plán (ISP máme všichni, ale školu máme 3x týdně, resp. já a další spolužáci z naší VOŠ 2x, protože v úterky jsou jen předměty, které máme uznané-aspoň něco), jinak budu mít problém s docházkou. Opravdu překvapivé, že mám problém s docházkou, když jsem měla měsíc sádru, 2 týdny ortézu a ještě pořád se belhám o berlích, protože bez nich venku neujdu...čekala bych ale aspoň nějakoé pochopení, paní inženýrka asi nikdy kotník zlomený neměla a vozí si prdel v autě, já bohužel musím jezdit 2 hodiny vlakem. Ten mimořádný ISP sice mám, požádala jsem si o něj hned po té komplikaci, ale rozhodnutí mi poslali až po cca měsíci a půl, do schránky to přišlo asi v pátek a v pondělí už to chtěli vyplněné od učitelů u kterých jsem chyběla, že to jinak nebude platit. To jsem samozřejmě nestihla, takže nevím, jestli teda platí a co teď, jestli požádat znovu nebo rovnou přejít na dálkové. Většina učitelů se kterýma jsem si psala byla vstřícná, ale jestli mi i další budou dělat problém, že jsem párkrát nepřišla na jejich předměty, které jsou zřejmě středobodem vesmíru tak mě jako vyhodí nebo co?
Taky mě dostaly jejich "přípravné kurzy na státnice". Za prvé jsou placené (ještě zvlášť ke školnému-na VOŠ jsme měli všechny kurzy jako studenti zadarmo), ale budiž, mohlo by to být užitečné. Dneska jsem ale na FB skupině naší třídy četla, že se z toho všichni odhlašují, zatím nechápu přesně proč, ale prý nám tam budou jen říkat, co se do kterého předmětu učit, takže cvičení a příklady jak jsem si to představovala, tam asi nebudou, takže to nikdo nepovažuje za smysluplné. Prostě hovada, jenom z nás tahat prachy, ale dlouhodobé zdravotní komplikace pro to pochopení žádné. 
S tím kotníkem si asi fakt nevymýšlím :-/ V úterý jsem byla na rehabce, resp. byla to spíš taková kontrola, cvičit začnu od příštího týdne a doktorka říkala, že se jí to moc nelíbí, že to mám ještě dost ztuhlé a opuchlé. Podpažní berle nosit už nemusím, ale předepsala mi francouzské (o tom, že obvoďačka mi předtím řekla, že podle ní už nepotřebuju žádnou oporu a ty rehabky mi napsala jen na mou žádost, sama to nepovažovala za nutné ani nemluvě, asi ji změním :-/ ). Takže jsem fakt vytočená jak blázen, že paní inženýrka na mě béká něco o problému s docházkou 

No, už vás nebudu unavovat :-D Držte mi příští týden palce, od středy tam (do školy) zas budu chodit pravidelně a už jen z té představy je mi špatně od žaludku a bolí mě břicho, jak to tam nesnáším :cry: Ještě, že jsou to jen ty 2 dny v týdnu, ale i tak asi budu permanentně vytočená, takže se těším hrozně.... 

Zdroj obrázku: cyklomat.blog.cz/

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: 23.3.13 cukrenka®svetu.cz 23. 03. 2013 - 23:35
RE(2x): 23.3.13 marieke 25. 03. 2013 - 21:40
RE: 23.3.13 cartkovova 27. 03. 2013 - 22:03