Aktualitky za tento měsíc 55

1. duben 2013 | 22.45 |

zajdaVeselé Velikovánoce!

Co poslouchám: Nový skvělý objev, "gypsy punk" říznutý klezmerem Gogol Bordello :-D

Co čtu: Dočítám Deník Héléne Berr (je to samozřejmě strašně smutné :-( ) a pak asi Goth od Raven Digitalis.

Co sleduju: Během 2 měsíců doma jsem se začala hodně dívat na dokumenty, ať úplně intelektuálně nezakrním :-D Hlavně zvířátka, ale teď jsem se dívala o potopení Titanicu a nedávno mě zaujal třeba Neandrtálský kód.
A už je tady konečně nová série GoT!

Na co se těším: Na jaro, ale vzhledem k tomu, že konec mayského kalendáře asi znamenal, že bude už pořád jen prosinec tak se začínám obávat, že se nedočkám :-/ Jinak nic "těšitelného" v dohledu.

Na co se netěším: Zkoušky, testy, bakalářka :roll:

Co mě potěšilo: Minulý týden jsem si zrovna v nějaké diskuzi stěžovala, že jsem za celý život dostala od chlapů kytku tak málokrát, že bych to mohla spočítat na prstech jedné ruky a pár dní na to, v sobotu, jsem dostala krásnou růži i s mašličkou a srdíčkem na listu :-D

Co mě štve: To trapné počasí, škola a lidská debilita, takže klasika. A daňové přiznání, mám platit přes 900 zdravotní pojišťovně, přitom jsem měsíční částku 5000 (platí pro studenty) ani jednou nepřekročila, ale to platí asi jen pro socku (teda doufám). Takže smártfoun asi odložím-zas tak nutně ho nepotřebuju, ale hodila by se mi momentálně wifina, protože v O. už jsem odhlášená z kolejí takže nemám net.

Co mě pobavilo: Nejzajímavější účet na Twitteru-zde :-D

Návštěvnost blogu za minulý měsíc: Za březen celkem 3927 návštěv (momentálně 20. místo z 50 nejčtenějších blogů na píše). Co měsíc co pokles, tak nevím, jestli se mám ještě obtěžovat tady něco psát :-) Někoho asi odradily PR články, ale ty už budu psát jen přes PG, kde mám poptávku jednou za 2-3 měsíce (takže skoro nic). A za recenze reading copies samozřejmě žádné peníze nemám, jestli to třeba někdo mylně pochopil jako rekalmu ;-)  

Motto na tento týden: "Luxury has never appealed to me, I like simple things, books, being alone, or with somebody who understands." Daphne du Maurier

Zdroj obrázku: Koluje na FB, ale vzhledem k podpisu předpokládám, že je od Danglára (www.danglar.com/)

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: Aktualitky za tento měsíc 55 cukrenka®svetu.cz 02. 04. 2013 - 17:33
RE(2x): Aktualitky za tento měsíc 55 marieke 02. 04. 2013 - 20:06
RE(3x): Aktualitky za tento měsíc 55 cukrenka®svetu.cz 02. 04. 2013 - 21:01
RE(4x): Aktualitky za tento měsíc 55 marieke 02. 04. 2013 - 22:38