Vzdělání i zábava s online jazyky

3. květen 2013 | 22.23 |

Dnešní "život online" má sice i svá negativa, ale také spoustu výhod, které se projevují usnadněním různých činností v životě a spojení s lidmi po celém světě. V tom zůstává hlavní bariérou neznalost cizího jazyka, ale ani to už v současnosti nemusí být problém. Díky internetu je dnes mnohem zábavnější i učení, bez nutnosti biflování slovíček a gramatiky z tlustých knížek. Tuto moderní možnost nabízí třeba angličtina online.
Výuka angličtiny je díky interaktivním možnostem (video výuka, slovíčka ve formátu MP3 a s tím spojený nácvik poslechu a výslovnosti nebo spousta testů na procvičování) mnohem pestřejší a zajímavější.
Tyto
kurzy angličtiny jsou určeny dětem, dospělým (třeba zaměstnancům firem) i seniorům, rozděleny na výuku pro začátečníky, pokročilé i profesionály (např. angličtina pro zdravotnictví a farmacii, obchod, stavebnictví a strojírenství, průmysl, IT, právo, finance a účetnictví a mnoho dalších oborů). Také angličtina pro děti se nese v oblíbeném duchu školy hrou.
Kvalita služeb Online jazyků spočívá hlavně v e-learningu (výuková videa) vedeném profesionálními a sympatickými lektory – rodilými mluvčími a formě
angličtina hrou (zapojení zrakových, slovních, poslechových i hmatových aktivit, spousta názorných videí, animací, obrázků a dalších multimediálních prostředků).
Je možné připravit se i na mezinárodně uznávané zkoušky Cambridge ESOL od úrovně A1 po C2.
Výhody studia Online jazyků jsou tedy mimojiné zábavná výuková videa, snadné, interaktivní a neomezené procvičování si slovíček, frází a gramatiky, zaměření na poslech a výslovnost, hravá cvičení a testy a snížení nákladů v případě firemní výuky, a to vše podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky a mezinárodních korpusů univerzit Cambridge a Oxford. Tím získáte i možnost dorozumět se s lidmi po celém světě, nové zkušenosti a příležitosti a zvýšíte si kvalifikaci na trhu práce.
Zároveň se průběžně spouštějí online kurzy dalších světových jazyků – francouzštiny, němčiny a španělštiny, které jsou také určeny široké veřejnosti od začátečníků po profesionály. 

Zpět na hlavní stranu blogu