Aktualitky za tento měsíc 56

3. květen 2013 | 22.24 |

art-a-designCo poslouchám: Sólovou diskografii Amandy Palmer a chystám se na další interprety, které chci vidět na RFP (Queens of The Stone Age, Foals, Parov Stelar, Billy Talent, Gogol Bordello, Papa Roach, Dubioza Kolektiv, Klaxons, Čárlíky, Kryštof, Pražský výběr, Pipes and Pints, Boris Carloff, Ohm Square, Sto zvířat, Sunshine, UDG... :-D).

Co čtu: Na východ od ráje, skvělá klasika, ale letos asi už nic nepřekoná Lovce draků od Khaleda Hosseiniho, u kterého jsem měla chuť od začátku do konce brečet, ale bylo to strašně nádherné.

Co sleduju: Naposledy po šílené party kolem 4 ráno naprosto úchylnou Movie 43 (bez hodnocení i komentáře :-D). Kamarád mi doporučil seriál Scrubs, ale nemám čas na nic, ani na GoT a TBBT :(

Na co se těším: Na nějaký víkend, kdy bude hezky, aby se dalo sednout na zahrádku. Ale zatím to vypadá jako obvykle-přes týden, kdy člověk sedí ve škole krásně a o víkendu déšť a zima :-/

Na co se netěším: Na zápočet z nejtěžšího předmětu, který ještě k tomu učí, s prominutím, největší p..a (možná bych se měla znovu připravit na svůj úžasný několik let starý zážitek, kdy jsem udělala všechny zkoušky, ale vyletěla ze školy kvůli debilnímu zápočtu) a samozřejmě na vše související se školou.

Co mě potěšilo: Již zmiňovaná party, ale raději bez podrobností :-)))

Co mě štve: Čtvrtky (z výše zmiňovaného důvodu s nejtěžším předmětem) a že už i moje nejlepší kamarádka je v Praze :-( Sice jsme se mnohokrát třeba měsíc neviděly, kvůli školním povinnostem a tak, ale takhle je to jiné, i když si skoro každý večer voláme. Ona by sice chtěla, abych přijela, ale je to složité. 

Co mě pobavilo: No, vlastně ještě víc šokovalo-stránky paní Kvítečkové, o kterých nedávno psala Protivná blondýna. Zejména rubrika Mrtvolky je výživná 8O A (nejen u PB) také maturitní tablo hochů z oboru puškař.

Motto na tento týden: But a mermaid has no tears, and therefore she suffers so much more. (H. Ch. Andersen)

Zdroj obrázku - autor Leonid Afremov

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: Aktualitky za tento měsíc 56 tlapka 04. 05. 2013 - 12:01
RE: Aktualitky za tento měsíc 56 cukrenka®svetu.cz 17. 05. 2013 - 18:27