Nudíš se? Dej hru!

24. červen 2013 | 09.42 |

První opravdu parný týden tohoto roku skončil, venku se zatahuje a někde už i prší. Víkend daleko a na další letní akce a výlety si musíme počkat, až zase bude volno nebo tepleji. Co teď? Pokud stejně jako já v rámci prokrastinace nebo prostě čiré nudy jen tak brouzdáte na internetu, e-maily máte vyřízené, zprávy a oblíbené webovky přečtené a nic vlastního se vám zrovna tvořit nechce, zkuste nějakou jednoduchou, ale zábavnou online hru. Výhodou serverů nabízejících hry online jako zrovna dejhru.cz je, že nic nemusíte složitě instalovat ani platit. Pokud nemáte ke hraní partnera, můžete změřit své síly s počítačem nebo si najít sólovku. Zahrát si lze jednorázově nebo se zaregistrovat, čímž získáte možnost ukládat si skóre.

A jakou si vlastně vyzkoušet? Na výběr je spousta možností. Pro koumáky adventury, logické a postřehové hry a strategie, pokud se vám ani přemýšlet zrovna nechce tak oddechovky nebo srandičky, pokud si potřebujete vybít špatnou náladu, můžete si zastřílet nebo zabojovat, děvčata si zahrát na módní návrhářku anebo pokud jste milovníci rychlosti, pustit si závodní hry. Zrovna v této kategorii jsem si vyzkoušela projet se po velkoměstě policejním autem v Extreme Pursuit (ta je navíc i v 3D), pobavila jsem se u roztomilé Desktop Racing 2, kde autíčko projíždí a překonává překážky v různých částech bytu nebo ujížděla před zombíky ve Wheels and Zombies.

Pořád jste si nevybrali? Na hlavní stránce webu máte možnost seřadit hry podle nejhranějších, hodnocení nebo komentářů, což vám rozhodování určitě ulehčí.

Tak ať máte vysoké skóre! 

Zpět na hlavní stranu blogu