24.6.13

24. červen 2013 | 10.27 |

Stop_the_World-300x270Jelikož jsem chudý student, budu vás tento týden trochu oblažovat PR články, abych si konečně mohla nechat poslat výplatu (z PostGenius jde za články vybrat až když máte na účtu 1000 Kč). Sice jsem nedávno dostala za jiné články celých 700 a dalších 500 je doufám na cestě, ale nevím, kde ty peníze pořád mizí :-D Ale aby tu nebyly jen reklamy, tak vždy přidám i další článek + písničku ;-)
Ale ani tak asi ten RFP na který jsem se tak těšila, nedám :-( Sice jsem zvaná, ale nechci, aby mi ten člověk platil celý výlet. Přijde mi to divný. Asi jsem moc dlouho byla s někým, kdo by mi nekoupil ani zmrzlinu, ale fakt to po něm nechci. A nevím, jestli v tom termínu nebudu mít zkoušku :-( Opravnou :-( Minulý týden jsem měla 4 během 3 dní. 2 jsem dala, 2 ne. Z toho jedna byla taková předstátnicová souborka a samozřejmě jsem si vytáhla otázky (každý jsme museli 2), které mi nic neříkaly. Tak jsem to narovinu řekla a že přijdu příště, nashledanou. Doufám, že takhle budou vypadat i státnice :-/ Navíc nevím, co tam jako budou chtít, přede mnou byla na té souborce spolužačka, co mluvila celou dobu, podle mě to uměla celkem dobře a sice dostala dvojku, ale několikrát jí zkoušející řekly, že u státnic by to teda nestačilo Shocked Bojik
O víkendu jsem se taky neučila, v pátek jsem seděla s přáteli, protože 3 dny SAMA na kolejích v tom nejkrásnějším počasí, co zatím letos bylo a jednu zkoušku za druhou, tak jsem potřebovala prostě vyrazit do města, v sobotu jsem byla unavená a včera jsem měla několik hodin trvající záchvat, kdy jsem se jenom klepala, až mi maminka dala lexaurin, který sice pomohl (škoda, že je má schované někde u sebe Embarassed), ale stejně jsem byla úplně dutá. Z bakalářky mám zatím jen první kapitolu a vedoucí mi to chce zkontrolovat až toho budu mít víc (ve středu, což nestihnu, když nám x zkoušek napráskali teď do 2 týdnů, místo toho, aby to dali hned po konci semestru), což mi přijde nelogické, co když to budu mít všechno špatně a budu muset předělávat? Radši bych konzultovala jednu kapitolu po druhé.  
Do toho mám nejlepší kamarádku už od dubna v Praze a zatím ještě nepřijela a nemít tu dva své nejlepší kamarády a druhou nejlepší kamarádku se svým přítelem, tak asi už lezu po zdi. Plus jsem tak nešťastně zamilovaná, že nešťastněji a beznadějněji to už nejde z čehož se mi 10x za den vystřídají nálady od totální euforie po totální dno. V pátek snad s přáteli pojedeme po roční pauze na Lačnov ale jinak letošní případnou dovolenou vidím v blázinci, vzhledem k tomu, co teď zas dělám.
No nic, konec výlevu, příště radši zas o něčem jiném.

Zdroj obrázku

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: 24.6.13 cukrenka®svetu.cz 25. 06. 2013 - 20:44