Sportem ku zdraví!

25. červen 2013 | 11.07 |

Občas se sice tato motivační fráze doplňuje slovy "a k trvalé invaliditě", ale pokud máte dobré vybavení, neměly by žádné úrazy ani jiné potíže hrozit. Každý sport, ať už je to čím dál populárnější outdoor, lyže nebo míčové hry a další, má svá specifika, ale základem každého jsou dobré boty, vhodné oblečení (včetně spodního) a samozřejmě chrániče. Nic z toho by se nemělo podceňovat a je třeba dbát na kvalitu.

Kde ale veškerou kvalitní výbavu i různé jiné doplňky sehnat? Jednou z možností je například sportovní obchod SGSport. Mimo dalších značek nabízí a přímo spolupracuje i s celosvětovou jedničkou v oblasti outdoorového a lyžařského vybavení Helly Hansen, která vyrábí vysoce kvalitní sportovní oděvy už od roku 1877. Z bohaté nabídky si mohou vybrat muži, ženy i děti a to nejen základní vybavení jako funkční prádlo, zimní bundy, vesty, kalhoty nebo obuv, ale i různé užitečné doplňky.

Pokud zrovna hledáte spíš než oblečení chrániče, bandáže, ortézy či vložky do bot, můžete vybírat z řady značky MediRoyal, zaměřené na ortopedické potřeby pro zvýšení bezpečnosti.

Co se týče lyžařské výbavy, potěší produkty světoznámých specializovaných značek Atomic nebo Salomon.
Plánujete hrát v pěkném počasí volejbal, fotbal, házenou nebo vyrazit na tůru? SGSport nabízí obuv pro všechny tyto příležitosti, ale i míče nebo trekkingové hole.

Kromě pestrého výběru nekvalitnějšího zboží na trhu jsou dalšími výhodami nákupu 100% dostupnost, rychlé dodání, výprodejové ceny a poštovné při objednávce nad 2500 Kč zdarma.

Velikost oblečení a další doplňky si lze vyzkoušet a vyzvednout i osobně v kamenných prodejnách po celé ČR. 

Zpět na hlavní stranu blogu