Aktualitky za tento měsíc 57

30. červenec 2013 | 21.09 |

sp1Co poslouchám: Psí vojáky ( :-( ), Mňágu, Kazety a další převážně české depkoidní věci a sem tam si nostalgicky pustím rádio bassdrive.com a vzpomínám na předloňské léto.

Co čtu: Převážně tu teď mám thrillery od Koontze a Kinga a nějaké detektivky...z českých mě naposledy zaujalo Vraťte nám vlasy o perzekucích a restrikcích proti "máničkám" a "vlasatcům" v 60. letech v ČSSR (vážně nikdy nepochopím lidi, co by takové věci chtěli zpět :roll: )

Na co se těším: Nic zvláštního v dohledu. Ještě totiž nevím, jestli půjdu ke státnicím v srpnu nebo v lednu.

Na co se netěším:Až se mi odstěhují další blízcí....už by stačilo :-(

Co mě potěšilo: Mám za sebou poslední zkoušku, ale drtili šíleně (byla to souborka-něco jako maturita před státnicema) a na státnicích budou ještě přísnější, takže to vidím bledě. A jinak, že je horko a v neděli jsem byla poprvé letos u vody, akorát si teď připadám jako bych měla popáleniny 2. stupně a to jsem se asi 4x mazala a držela se co nejvíc ve stínu. Má úžasná pleť, chvilku budu jak rajče a pak to zmizí bez opálení.

Co mě štve: Že máme takový skvělý systém, že zkoušky na státnice v srpnu stačí do 9.8., ale bakalářka do 2. a to opravdu nevím, jestli stihnu, navíc je můj vedoucí na dovolené a nevím, jestli to mám riskovat bez jeho dohledu, píšu to podle sebe, protože už mi nestihl poradit. A pokud v lednu tak musíme mít všechno hotové do 2.9. Opravdu logika. Asi by mi to nějak žíly netrhalo, kdybych šla až v lednu, bude nás víc a mohla bych se konečně zhroutit :-D ale naši by asi už vytekli. Navíc by mě to mrzelo, když jsem jinak stihla všechny zkoušky.

Co mě pobavilo: Daliborkovo emotivní poselství-zde. Asi jsem se zamilovala...chtěla bych s ním jít na rande a vidět jeho obušek 

Motto na tento týden: I'm fat, lazy and proud of it! (Garfield)

Dnes stručně, ale momentálně je v mém životě taková věc, že o tom ani psát nemůžu :-/


Zdroj obrázku: FB stránka Stop předsudkům

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: Aktualitky za tento měsíc 57 jiřik 31. 07. 2013 - 08:38
RE(2x): Aktualitky za tento měsíc 57 marieke 01. 08. 2013 - 20:27
RE: Aktualitky za tento měsíc 57 cukrenka®svetu.cz 18. 08. 2013 - 22:22
RE: Aktualitky za tento měsíc 57 mx 20. 08. 2013 - 08:23