Aktualitky za tento měsíc 58

15. říjen 2013 | 20.51 |

155721_10200358391301098_45001Co poslouchám: Dokončila jsem diskografii Bauhaus a teď nevím, co dalšího, asi Prago Union :-) A slíbila jsem jednomu z mých nejlepších přátel, že sem dám odkaz na jeho krásné (jak já říkám-EPIC) skladby na SoundCloudu, takže tady :-)

Co čtu: Viz rámeček O mně vpravo nahoře. Fucking Berlin jsem dočetla dnes a vůbec nenadchlo, nedoporučuju (viz můj komentář na ČBDB). Teď asi zkusím Atlas mraků, film jsem ještě neviděla.

Co sleduju: S trapným zpožděním jsem dokončila 6. sérii TBBT a začínám 3. GoT (ale kromě Tance s draky, který mám rezervovaný v knihovně, jsem četla už všechny knížky ;-) a s ještě trapnějším zpožděním 14 let jsem se předevčírem v noci podívala na Fight Club, protože jsem dostala chuť na Palahniuka a zrovna tuhle knížku u nás v knihovně nemáme. Všichni tři herci v rolích hlavních rodinů skvělí, Helena klasika a Norton mi tam přišel ještě lepší bež Breďák. 
Teď si asi budu pouštět politické diskuze, ať si udělám trochu představu, protože letos se poprvé začínám vážně obávat, že nepůjdu volit, i když samozřejmě chci :-/

Na co se těším: Nic hezkého v dohledu.

Na co se netěším: Na další pohovor, už mě to neba a bojím se, že vždycky budu nervózní a nesvá a připadat si tam jako bych měla IQ 60...kamarádka sice říkala, že tak po deseti se to poddá, ale nevím teda...A naprosto mě dostalo, že na předposledním pohovoru se mnou byl kluk, Ing. z podobné školy jako já a prej je to od ledna už jeho 75. a zatím pořád nic...super, to se mám vážně na co (ne)těšit!

Co mě těší: Leda to, že budu zase ve volební komisi, už potřetí, aspoň 1300 na Vánoce, hurá *ironický smajlík* 

Co mě štve: Čím dál víc dnešní společnost. Co mám dělat, když nechci lidem nabízet a prodávat věci? Existují ještě nějaké jiné práce? :-/ Chtěla bych si udělat kurz sociálního pracovníka se slzou v oku, že jsem na to nešla hned po SŠ a pak jsem i promarnila i možnost po vyhazovu z první VŠ a šla na průvodce...nikdy jsem ještě neviděla inzerát, že by hledali průvodce :roll: Ale nemám ani těch 10 K na ten kurz...Chtěla bych lidem pomáhat, ne jim nabízet zlaté h...
Inu, welcome to the real life...Už jen lítání po pohovorech a odepisování na inzeráty, aby člověk doufal, že aspoň nějakou práci bude mít. Na to, jestli je to to, co by chtěl dělat a co by ho naplňovalo, na to se ani nedá pomyslet, musíš brát všechno. Málo peněz, ale to zas tak nevadí, když už jsou v podstatě všichni přátelé pryč (ano, kvůli práci, ale já nemám našetřeno ani na nájem než bych si někde něco našla, takže za nimi nemůžu). Tu nejintenzivnější lásku jsem si už prožila. Takže už není na co se těšit.

Co mě pobavilo: Poněkud se zpožděním, ale prostě to sem musím dát http://www.extra.cz/foto/19050-

Aktuálně na blogu: Nová anketka (v menu vpravo, chtěla jsem si pořídit nový mobil, ale teď na něj asi nenašetřím, i když jsem měla vyhlédlou jen levnou Xperii Tipo...teď už nemám peníze a články ode mě asi nikdo už psát nechce) a v Odkazech web Goodreads (kdyby tam měl někdo účet a přidal si mě, budu ráda ;-)

Motto na tento týden: "And thus the heart will break, yet brokenly live on." (G.G.Byron)

Zdroj obrázku: iseeu.soup.io/

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře