Obludárium

17. listopad 2013 | 19.23 |

Jedna z velkých výhod dob bez internetu byla v tom, že jsem každý den neměla chuť mlátit hlavou do zdi zoufalstvím nad tím, s ČíM to sdílím jeden stát. Dávat to sem v den výročí sametové revoluce je na jednu stranu trochu drsné, ale na druhou poučné. Dokonce jsem jen díky jim šla letos volit, protože jsem usoudila, že by byla škoda nechat propadnout své občanské právo ve prospěch tady tohohle...Užijte si příjemné počteníčko, tohle jsou totiž nefalšované upřímné názory obyčejných slušných Čechů(Zdroj a více FB stránka Obludárium).

A tematicky k dnešnímu dni. O tom jak nám studentské vyžírky zničily komunismus.

obl10

Ostuda ČR zapojit se do mezinárodní potravinové sbírky! Co kdyby něco z toho bylo i pro menšiny, děti v dětských domovech nebo seniory na LDN, to přece nemůžeme podporovat. A vůbec, za socialismu tohle nebylo potřeba.

obl1

Diskuze vzdělaných Čechů pod článkem o úmrtí básníka, historika, překladatele a chartisty Z. Hejdy (velké rozlišení zde + popř. ještě kliknout, ať se zvětší)

A tu pohádku o tom, že Češi přece nejsou rasisti, protože jim vadí JENOM Cikáni, zatímco třeba Vietnamce berou v pohodě, znáte?

obl4

To už je trochu jiný level. Nejenže bylo líp za socialismu, ono bylo líp i za nacistů. Vždycky bylo líp, dokud nepřišel Havel.

obl5

Ani koncentráky nebyly vlastně tak špatné. Aneb mé oblíbené "Nejsem rasista/nacista/komunista, ale...."

obl8

To za komunistů nebylo, aby se mrtví jen tak váleli v lese!

obl7

Slušná česká žena cestuje nejdál k nějakému evropskému moři. Pokud vyleze z kuchyně a povandruje kamsi do Asie, tak je to šílená feministka, to je jasné.

obl6

A to nejlepší na závěr, nechybí zvrhlý multikulturalismus, nebezpeční homosexualové, feministické pseudointelektuálky, vyžírkové studenti, co ani neumí mÝchat maltu, rozbíjení tradičních rodin a zločinec Havel. Mimochodem, víte jak se pozná hrdý Čech? Že seká hrubku v každé větě. Pokud je to ale (jak doufám) trolling, tak palec nahoru, protože pán zcela přesně shrnul názory oblud.

obl3

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: Obludárium libor 19. 11. 2013 - 15:06