Piercingmania v novém kabátě a rozšířenou nabídkou

23. prosinec 2013 | 14.27 |

Piercing (z anglického pierce – propíchnout) už dávno není jen módou punkerů a dalších skupin mládeže, které dřív byly odsuzovány. Jeho historie je dokonce mnohem delší, už před tisícovkami let měl ve společnostech po celém světě – v Africe, na Aljašce i v Evropě náboženský a rituální význam. Ke konci 20. století inspirovaly mládež k nošení piercingu hudební kapely, které se objevovovaly ve vysílání slavné TV stanice MTV a v "seriózní" módě poprvé piercing a tetování představil slavný návrhář Jean-Paul Gaultier.

Dnes mají různé části těla ozdobené nejen teenageři, ale i lidé vyšších věkových skupin a jeho popularita se nezmenšuje. To reflektuje i jeden z největších a nejoblíbenějších českých e-shopů zaměřených na piercing a vše kolem něj PiercingMania. Spokojení zákazníci jsou prioritou, a proto se je společnost rozhodla potěšit nejen novým designem webových stránek, ale i rozšířením nabídky o 100 nových druhů zboží, které je navíc slevněno až o 50%. Můžete si vybrat jak klasický piercing do pupíku, piercing do jazyka, do obočí, nosu, uší a dalších částí těla, tak roztahováky, tunely, industrialy, plugy, podkovy a jiné typy a samozřejmě i veškeré příslušenství. Všechny produkty jsou ze zdravotně nezávadných materiálů (ověřeno Státním zdravotním ústavem) a potěší i milovníky přírody: e-shop neprodává piercingy z rohoviny a kostí zvířat.

Pokud chcete obdarovat blízké, můžete jim rovnou objednat dárkovou sadu nebo poukaz. Při objednávce nad 299 Kč dostanete další piercing zdarma a nad 400 Kč neplatíte poštovné. Všechno zboží je skladem a odesíláno denně.

Veškeré další info najdete na webu http://www.piercingmania.cz/

Zpět na hlavní stranu blogu