Menší provozní záležitosti

10. říjen 2016 | 23.28 |

Narazila jsem na článek Boudiccy, kde oznamuje, že se hodlá přestěhovat na Blogspot (Blogger). Popravdě jsem o tom taky uvažovala-ne o přesunutí celého tohoto blogu, ale spíš takový doplňkový, kde bych psala i anglicky, ale nakonec jsem se k tomu nikdy nedostala. Boudicca vysvětluje své důvody hlavně "ustrnutím" serveru pise.cz někdy v roce 2007. Je pravda, že blogspot je modernější a asi nabízí více možností...teď jsem si tam blog (nic tam není, bylo to jen na zkoušku, abych se mohla podívat, jak to tam funguje) založila a moc jsem se v tom teda nevyznala Embarassed Určitě by to šlo, kdybych tomu chvilku věnovala, ale nakonec to asi nechám tak (tedy svůj blog tady).

Ačkoli výpadky, automatické odhlašování a radši si ukládat článek, který zrovna píšete vždy po pár větách si z pise.cz pamatuji a stejně jako Boudicce mi teď vadí i neustálé vyskakování upozornění, že abyste si mohli přečíst článek, je nutné zrušit si pro daný blog AdBlock-samozřejmě chápu, proč tomu tak je a nic nenamítám, ale jak píše Boudicca "provedení pokulhává" a stejná hláška na mě občas vyskočí i u dalších článků, ačkoli už ho pro daný blog vypnutý mám. To asi k negativům, jinak mám ale stále pocit, že pro mé potřeby vše, co pise.cz nabízí, mi pořád stačí ;-) Dokonce jsem tu čekala i větší mrtvo po těch 2 letech, tak mě potěšilo, že někteří, které jsem sledovala, stále občas píší a už jsem narazila na pár blogů, které neznám, ale až budu mít chvilku, ráda se s nimi seznámím víc, protože mě hned zaujaly.

Jinak mám tady několik rubrik, ve kterých už pokračovat nebudu, byť tam mám "seriály", které na sebe navazovaly, např. zajímavá místa a památky v severní Indii...zrovna třeba u tohohle jde o to, že jsem tu školní prezentaci, ze které jsem čerpala, už dávno ztratila i s flashkou, na které jsem ji měla a musela bych to v podstatě dělat (hledat, překládat, vybrat to nejzajímavější) úplně celé znovu, na což teda fakt nemám čas :-( Každopádně tyto rubriky tady zůstanou a co se týče nových, nějaké nápady mám...momentálně třeba seriál ve stylu boření mýtů o islámu ;-) což je takové aktuání téma a už jsem s ním tak trochu začala na svém FB profilu.

Každopádně netuším, jak to do budoucna bude, třeba mě to za týden zase přestane bavit nebo nebudu mít čas nebo dojde inspirace dřív než začala a blog bude opět spát a hlavně asi nic moc osobního, spíš to vidím na tu politiku, názory na aktuální témata, knihy samozřejmě a snad i nějakou tu hudbu či film a zajímavosti o všem možném.

A hlavně díky všem, co tu chodili, i když jsem tu tak dlouho nenapsala ani řádek, to byl také jeden z důvodů, proč zatím zůstávám tady..nějaká čtenářská základna tu evidentně stále je, takže myslím, že to tu ještě vydržím(e) :-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: Menší provozní záležitosti boudicca 11. 10. 2016 - 22:53
RE: Menší provozní záležitosti tlapka 12. 10. 2016 - 18:06
RE: Menší provozní záležitosti marieke 13. 10. 2016 - 19:14