5.3.10

5. březen 2010 | 11.51 |

fuck youOdhalení mužského slovníku, nesnáším křiváky a jsem feťák. (Obrázek k článku pochopitelně není mířen na vás, mé milé čtenáře, ale na lidi o kterých hodlám psát ;-).

Tak začneme oblíbeným "argumentem" spousty lidí-že milovníci punku jsou vesměs feťáci, kteří popíjejí v parku čučo a za pro pár drobných okrádají stařenky. Opět se to krásně ukázalo v zajímavé diskuzi mezi bývalými a současnými návštěvníky jednoho vsetínského podniku. O co jde? V našem malém městě kdysi fungoval jeden rockový klub, ve kterém začínala spousta místních kapelek a zdejší koncerty byly jedním z mála míst, kde se mohli bavit i lidé, které nebaví diskotéky. Nicméně pak klub na několik let zavřeli a od té doby tu fungují jen Opice (nicméně, díky bohu za ně, jinak by nás mnoho bylo nahraných). Zato diskotéky jsou tu tuším tři, což mi na maloměsto přijde tak akorát. Jenže, teď onen zavřený klub koupil nový majitel a hodlá tam otevřít....DISKOTÉKU! (Ke které budou jen tak mimochodem připojeny i privátní pokoje a společnice). To samozřejmě vzbudilo velkou diskuzi-bývalí návštěvníci klubu lamentují, noví se radují, že tam znovu nebude to "doupě feťáků". Měla bych být nestranná, jelikož starý klub jsem nenavštěvovala, ale spousta mých přátel ano a označení jímž je jeden z příznivců nazval-"feťáci z kanálu" mě urazilo. Ano, bavím se s lidma, kteří milují punk, metal nebo prostě tvrdší hudbu nebo ji dokonce samí dělají! Ani jeden z nich není narkoman. Většina jich studuje VŠ nebo mají slušnou práci. Jsou to úplně normální mladí lidi. Jen je nebaví diskotéky a Míša David. Proč je pořád punková subkultura spojována s drogama? Jasně, není vyloučeno, že občas potkáte člověka s pestrobarevným čírem a řetězy na otrhaném oblečení, který si na veřejnosti píchá herák. Stejně tak můžete potkat člověka s vyholenou hlavou a bomberem, který není nácek, nýbrž protirasistický Oi!ař. Třeba. Ono je totiž strašně jednoduché házet lidi do jednoho pytle podle jejich oblíbené hudby/stylu/názorů, ale často je tohle úplně mimo. Vzhledem k tomu, že mám mírně levicové názory, poslouchám punk a punkrock a sympatizuju s Antifou jsem vlastně automaticky feťák, který nedokončil základní vzdělání a bydlí pod mostem. Přitom si troufám říct, že jsem na tom pořád líp než lidi, kteří (často s úděsnými gramatickými chybami) takto "argumentují". Ale co mi hlavně vadí, je otevření nové diskotéky (a ještě k tomu s hampejzem-a pak, kdo má nižší úroveň? Člověk, který si chce zajít na pořádný bigbítový koncík nebo rádobychytrák, který si zajde do bordelu?), když už je tady až dost. Zato posluchači jiného stylu, kteří navíc mají rádi koncerty opět utřeli.
Ale dnes mě vytočilo ještě něco. Možná jste někteří četli jak mě můj ex obvinil z toho, že chrápu s bezdomovcema ve squatu. Tak už se to vysvětlilo.

Trochu. Prostě mě před ním natolik pomlouvala jedna holka, která v té hospodě byla se mnou, mu se vzteky zatmělo před očima a napsal, co napsal. Na něj jsem samozřejmě taky pořád naštvaná, že se neumí ovládat, ale na ni ještě víc, protože jak už jsem dávno zjistila, ženské jsou mnohem větší mrchy než chlapi. A co mě na tom sere nejvíc je, že tu osobu skoro neznám, akorát jsme 2x byly na akci i s jinejma lidma. (Naštěstí chodí o 2 roky výš a za půl roku snad odstátnicuje a nebudu ji ani potkávat). A dneska mě prej pomlouvala i před mými spolužáky ze třídy! Jako já takové lidi nesnáším. Když mě ani pořádně nezná tak o co jí jde? Takové křivé lidi, kteří si hnusnými pomluvami ostatních (kdoví, jestli s tím vším, co mi tehdy ex napsal nepřišla jen ona) léčí nějaké komplexy nebo co fakt nesnáším. Nejradši bych ji přetáhla tou její berlou (spadla na ledě, když byl ožralá). Chlastá stokrát víc než já a ze mě bude dělat špínu, co spí s bezďákama. Fakt ubohost.
A na závěr ono odhalení mužského slovníku, aspoň tedy jeho částí. Berte to prosím jako nadsázku a ne, že to myslím všeobecně! A vím, že tohle říkají i holky, ale fakt už jsem to mockrát zažila:

Budeme kamarádi=Nebudeme
Já se někdy ozvu=Neozvu
Teď zrovna nechci žádný vztah=Chci, ale ne s tebou (a za týden začne s nějakou chodit)
Ta rozhodně není můj typ, beru ji jen jako kamarádku=Zabouchl jsem se do ní (popř.s ní začne za týden chodit)

Uf. Dnes končím, jsem zas vytočená :-/

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 5.3.10 editt 05. 03. 2010 - 12:37
RE: 5.3.10 constricted 05. 03. 2010 - 13:21
RE: 5.3.10 spytihnev-vlidny 05. 03. 2010 - 16:04
RE: 5.3.10 marinka 05. 03. 2010 - 23:20
RE: 5.3.10 kolousek 06. 03. 2010 - 01:16
RE: 5.3.10 marieke 06. 03. 2010 - 23:05
RE: 5.3.10 spytihnev-vlidny 07. 03. 2010 - 09:42
RE: 5.3.10 marieke* 07. 03. 2010 - 12:37
RE(2x): 5.3.10 spytihnev-vlidny 13. 03. 2010 - 19:40