Aktualitky za tento měsíc 17

7. duben 2010 | 21.52 |

06ca7cd0692d91ec29fe51edec43a2Co čtu: Za víkend jsem konečně přečetla Kdo chytá v žitě, skvělou klasiku od Salingera, pak poslední díl ze série detektivek Kočka, která...od Lilian Jackson Braun (bohužel mám pocit, že tu poslední knížku pěkně "odflákla" :-( ) a  teď čtu Kafku na pobřeží od Haruki Murakamiho a je to perfektní!

Co poslouchám: Tak trochu se prohrabávám českými 80s (ne, nemyslím Míšu Davida :-D). Psí vojáci, Stromboli, Michal Prokop...A teď zrovna New Days Delay na myspace.

Na co se těším: Na další grilovačky u J., ale to až bude tepleji a na příští středu-opět koncert skvělých Charlie Straight, tentokrát v Ostravě :-)

Na co se netěším: Na průběžné testy, které brzo vyvrcholí zkouškovým a že budu muset opět řešit matiku.

Co mě štve: Momentálně makro...takové kecy :-o Fakt mi to nic neříká. No, nadrtím se teorii a stejně o tom houby vím. Myslím, že z tý školy vylezu úplně dutá...ale hlavně, že za sebou budu mít nějaký trapný projekt do podnikovky třeba. A ještě mě strašně štve, jak je to nefér. Jistí lidi místo školy jen chlastají v hospodě a pak tam nakráčí a všechno jim projde. Přijde mi to dost hnusné k nám, co tam chodíme pravidelně a taky něco děláme!!! I když je to asi pořád lepší, než když vás vyhoděj na konci druháku kvůli jedinýmu zápočtu, jak se mi to stalo na minulé škole. Holt, člověk si nevybere.

Co mě těší: Snažím se, ale fakt mě teď nic nenapadá Embarassed Počasí je hrozné, škola nudná, chlapi na nic...takže opět vlastně jen mí kamarádi. Jen? To ne, vždyť je to hodněA mám radost, že je J.zpátky tady a že jsem poznala úžasnou slečnu z Keni, nádhernou černošku! a že je to i v I.zase celkem fajn a tak...

Co si momentálně přeju: Vidět Alenku v říši divů a jet na New Days Delay (www.myspace.com/newdaysdelay) poprvé v ČR, konkétně v Brně. Ach Dogeyes

Návštěvnost blogu za tento měsíc: Za březen celkově 4780, za duben zatím 820.

Motto pro tento týden: "Nejlepší způsob řešení lidských problémů je takový, v němž násilí nemá místo." Dalajlama

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Aktualitky za tento měsíc 17 toruviel 08. 04. 2010 - 20:37