Aktualitky za tento měsíc 32

6. únor 2011 | 22.30 |

happy_winter_by_fruitpunch1-d3Co poslouchám: Objevila jsem další krásný soundtrack, tentokrát k filmu 500 Days of Summer a nejvíc mě z něj zaujala Regina Spektor, takže se chystám i na nějaká její vlastní alba.

Co čtu: O víkendu jsem dočetla Nadělat prachy od Terryho Pratchetta-perfektní jako všechno od něj a Abecedu duševní rovnováhy od Louise M.Hay-hezké, ke každému z abecedně seřazených pojmů je krátký článeček plný pozitivních myšlenek, které člověk může využít jako afirmace. Teď čtu další z mé oblíbené série detektivek od Sue Grafton, tentokrát S jako smrt.

Na co se těším: Na nějaké další volno :-D

Na co se netěším: Teď mě kupodivu nic nenapadá :-)

Co mě potěšilo: Nový rozvrh, poprvé nemám uprostřed žádná okna a v úterý a čtvrtek končím ve 12. Zato hotelováci (jsme teď rozdělení do dvou skupin-já jsem průvodce) mají dvě hodiny i v pátek Bojik Ale nechval dne před večerem, ono se to ještě může měnit a mít něco v pátek tak nevím, už teď nestíhám být na několika místech najednou, že (když chci být s přítelem, doma, s kamarády a co je děda nemocný tak častěji chodím i za nimi).
A že po mrazivém týdnu (který mě dohnal k tomu, že jsem třeba hodinu chodila po Kauflandu-strašná zábava, protože se mi nechtělo zpátky do té odporné klendry :-D) je zas ve vzduchu závan jara.

Co mě štve: Moje neuvěřitelná shnilost, tento víkend už to překonávalo všechny meze. Fuj. S tím souvisí i menší aktivita na blogu, protože jsem akorát čuměla do monitoru a nechtělo se mi ani psát. A taky neuvěřitelně slabá vůle, nedokážu nic, co si plánuju.
A nový Facebook-co ještě udělají, aby to bylo horší a horší? :-///

Co mě pobavilo: Malý politický img40.imagefra.me/i526/ekeiram/o97w_a72_u932l.jpg

Návštěvnost blogu za tento měsíc: Za leden celkově 7220, eh? Pokud se nepletu tak to bude asi rekord! Možná díky Klubu snílků, kdo ví, každopádně děkuji :-* Za únor zatím 1173 (momentálně 16.místo z 50 nejčtenějších blogů na pise.cz)

Motto pro tento týden: Žádný cíl není tak daleko, aby na něj nedosáhla křídla tvých snů.

Obrázek je z DA od fruitpunch1 fruitpunch1.deviantart.com/

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře