23.10.10

23. říjen 2010 | 12.31 |

colours_of_autumn_by_julkusiowKvůli případům Natálka a Anička jsem v poslední době permanentně znechucená lidmi a nechápu je. Dokonce jsem se načas rozhodla omezit FB, protože mě šokovalo, že mám v přátelích lidi, co se vyjadřují stylem "černé krky" o náckovsky smýšlejícím b.ani nemluvě. [výkřik] KUA, NIKDE JSEM NEŘEKLA, ŽE SOUHLASÍM S TÍM, ABY TRESTY NEBYLY STEJNÉ PRO VŠECHNY! JSEM PRO TO, ABY V PŘÍPADĚ, ŽE BY TOHLE, CO TI Z VÍTKOVA, UDĚLALI CIKÁNI BÍLÉMU DÍTĚTI, DOSTALI SAMOZŘEJMĚ STEJNÝ TREST!!!! [/konec výkřiku] Jen je mi prostě špatně z lidí, co házení třech zápalných lahví považují za klukovinu (byť by ten barák vypadal, že je neobydlený sto let) a popáleniny 3.stupně za pouze estetický problém (Zvracik) a zajímalo by mě, jak by takoví lidi reagovali, kdyby se to stalo jejich dítěti. TEČKA! 
Já vím, že vy, dlouhodobí čtenáři mého blogu, pochopíte, co tím chci říct, ale znám lidi, co mě prostě musí všelijak urážet a překrucovat cokoliv řeknu.
Jinak mě, už dlouhodobě, trápí ještě jedna věc. Mám pocit, že spousta lidí, momentálně tedy hlavně spolužáci, se mi ozývá jen když potřebujou poradit s úkolem, opsat sešit, půjčit učebnici atd., ale většinu hodin sedím sama a když se někoho zeptám, jestli nepůjde po škole na hodinku na kafe (protože pařby do rána na Stodolní mě už nelákají :-( ) tak najednou nikdo nemůže. Už na střední jsem nejlepší kamarádce vypracovávala úkoly a témata do angličtiny a ona za to dostávala jedničky, ale prostě se bojím říct ne, aby mě pak nepomlouvali, jak ta Markéta nikomu nepomůže. Takže otázka-jak se naučit být asertivní a říkat ne? Samozřejmě, že půjčit někomu sešit nebo učebnici není nic hroznýho, ale když se jinak chovají tak, jak jsem popsala výše, nebo přímo spoléhají na to, že si nemusí nosit učebnici a psát poznámky, protože jim to někdo půjčí tak mi to vadí. 
Jinak jsem ale šťastná, protože mám nejlepšího přítele na světě Miluju, když se ráno vzbudím a on mi hned začne říkat krásné věci, třeba, že se na mě zrovna půlhodiny díval jak jsem spala jak princezna :-) Miluju jeho chaloupku a to, že když jdu na záchod tak jsem hned v přírodě :-D Včera jsem cestou zpátky potkala superního ježečka, přítel vyběhl z domu jen v trenkách, tričku a s foťákem, ale schoval se nám pod polínka :-) Miluju, že volný čas netráví u bedny nebo pařením her, ale jezdíme na výlety. V listopadu plánujeme o státním svátku Prahu (jupí!) a v prosinci vánoční trhy ve Vídni! Těším se, až budeme slavit Vánoce, prý budeme jít kýble bramborového salátu a ozdobíme si některý stromeček na zahradě :-D Těším se, až si na jaře u něj udělám záhonek a zkusím poprvé v životě pěstovat kytičky :-) Těším se, až budeme mít kromě kočiček i děti, psy a poníka :-D 
Nevím, jestli to čteš, miláčku a říkám ti to často, ale chci, aby to věděli všichni (a je mi jedno, jestli někomu přijde vyznávání lásky na Facebooku nebo na blogu trapné, stejně se nikomu nezavděčím, napřed jim vadily moje depresivní statusy a teď moje zamilované statusy-nakašlat ;-): Miluji tě a je mi s tebou a u tebe krásně!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 23.10.10 toruviel 24. 10. 2010 - 08:43
RE: 23.10.10 ugisha 24. 10. 2010 - 12:15
RE: 23.10.10 marieke 29. 10. 2010 - 23:14