Nesnáším pozéry jen hippies byli free

8. listopad 2007 | 22.01 |
Aneb můj názor na dnešní módu emokids, goth apod.

Předem chci říct, že nikoho neodsuzuju-titulek článků je podle mé oblíbené písničky. Jen mi přijde legrační jaká je (hlavně na blozích, co tak sleduju :-) obrovská vlna goth pro které goth zřejmě znamená jen "krvavééé foteškyyy" a emokids, pro které emo znamená jen patku, MCR a sebepoškozování (SI). A Tokio Hotel opravdu není emo :-)
Zajímalo by mě, jestli aspoň někdo z těch mladých ví, kdo to byli třeba Joy Division, Siouxie and the Banshees (dalo by se říct pradědové dnešní goth music) apod.
Stejně tak mě baví drsní punkeři poslouchající Simple Plan, Good Charlotte nebo dokonce Avril Lavigne! Nic proti těmto hvězdám, ale punk to opravdu není :-) Tohle jsem teďka našla na jednom PUNKOVÝM blogiiiiisku:pro toho kdo neví co je punk tak punk je moje životní moto... je to od slova pankovat... a de hlavně o to nosit roztrhaný oblečení a tvářit se zle... Looool.
Co je ale plus-že jsou i tu, v ČR, konečně zajímavé komunity, že jsou lidi, kteří mají odvahu se lišit, náhodou i emo styl mi na pohled přijde pěkný...jen-jak dlouho jim to vydrží?
No, abych si dál nehrála na chytrou a věděli jste, kam se vlastně řadím já, tak to bude v dalším článečku, v sekci Něco o mně.

A hlavně-neodsuzuju, jen mě to prostě baví, když něco takovýho čtu nebo slyším. Jinak ať se každý řadí kam chce a chová se podle toho jak chce, o tom to je :-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Nesnáším pozéry jen hippies byli free petí 29. 06. 2008 - 20:05