Hodní kluci nebo hajzlíci?

10. listopad 2007 | 17.57 |
Jistě už mnohá holka tohle dilema řešila. Mnohé jsou navíc hajzlíky vyloženě přitahovány-čím to bude, když taková láska může i pěkně bolet? Já je vidím takhle:
Hodný kluk (správňák) je výborný člověk pro život. Nemusí se hnát do svatby nebo hodně vážného vztahu, ale zároveň tím není vyděšený. Dokáže se postarat o domácnost, má rád děti, jeho přítelkyně je pro něj na prvním místě, snesl by jí modré z nebe. Nemá v povaze chodit každej víkend na flámy s kamarádama a neláká ho nevěra a ani většinou nevěrnej není. V sexu je OK, ale není nějak extra vášnivej ani nemá rád drsnější praktiky.
No, a tzv. hajzlík je pravej opak :-D Svatbě nebo jakýmkoli závazkům se vyhýbá jako čert kříži. Na prvním místě je pro něj parta kámošů se kterýma často pořádá pánský jízdy, kde může i dojít k nevěře. Je lehkomyslnej, v sexu vášnivej i drsnější a ne že by svou přítelkyni nemiloval, ale miluje "jinak"-v nějakém úletu s jinou nevidí problém.
Tohle je samozřejmě jen takový můj pohled, nechci škatulkovat. Ale proč je vlastně tolik holek přitahováno hajzlíky? Líbí se nám, že si jima nikdy nemůžeme být jisté? Líbí se nám divokej vztah, který je jako na houpačce? Pracuje mezi náma a hajzlíkama chemie přitažlivosti? Hajzlíci jsou mnohdy uhrančivější než ti hodní. Asi to hodně bude o té chemii a vášni. Jenže je to obrovské dilema-k hodnému klukovi můžeme cítit lásku, ale ne takovou přitažlivost a navíc se můžem někdy nudit, což s hajzlíkem nehrozí. Když to vezmeme, který z těchto typů je vhodnější pro život a dlouhodobý vztah tak rozhodně ten hodnej, ALE...
A co si myslíte vy? Piště do komentů :)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Hodní kluci nebo hajzlíci? kittypou 10. 11. 2007 - 18:16