19.4.10

19. duben 2010 | 22.25 |

SunnyDayTak se nám počasí po minulém převážně deštivém týdnu konečně umoudřilo a vypadá to na opravdové jaro. Ptáci řvou, slunce pálí, alergici kýchají...ne, sranda :-) Konečně příjemné počasí bez unavujícího deště a šedých mračen (ne, že bych déšť neměla ráda, ale s mírou a o zamračených dnech bývám ještě unavenější než normálně :-/).
A pondělí jako vždy supeeer. Po škole na pivko a na papů a dnes jsme poprvé pili venku na lavičce, jej, to miluju. A příští středu Majáles OU! Zajímavé, že když jsem tam ještě studovala tak jsem na jejich Majálesu (ani žádném jiném teda) nebyla ani jednou, ale letos to snad vyjde. Především chci vidět Sunshine, Punk Floid, Annu K.a Rybičky 48 (i když...nic moc punk rock, přijdou mi děsně komerční v poslední době). Tak kdyby se někomu chtělo tak příští středu na Slezskoostravském hradě ;-)
A co jinak nového? Přemýšlím, že přestanu psát statusy na FB, nebo aspoň si z toho nebudu dělat srandu, protože mám takovej pocit, že půlka lidí, které mám v přátelích čte asi kolenem. Třeba několikrát jsem psala, že nepotřebuju věci na nový barák ve FarmVille, že ho nestavím...co myslíte, kouknu na dárky a samé cihly a prkna. Nebo včera jsem náhodou narazila na profil jednoho fakt dementního nácka, kterej tam psal cosi o tom, že skoro skončil na záchytce (jj, ti naši bílí bojovníci proti kriminalitě :-D) a já si z toho dělala ve svém statusu srandu a na druhý den se mě spolužáci ptali, jaktože jsem byla na záchytce :-O Jako jasně, chrápu s feťákama na squatu a sem tam skončím na záchytce, normálka, ne?! (Ano, ironie, samozřejmě). Hm, chtěla jsem napsat ještě něco, ale teď jsem se zas tak vytočila, že si nemůžu vzpomenout. Tak vám aspoň posílám písničku na které teď ulítáváme s mojí nejmilejší spolužajdou :-D

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0 (1000000000x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: 19.4.10 slanka* 21. 04. 2010 - 17:16