Blogy, které mě zaujaly 11

25. duben 2010 | 22.00 |

Butterfly_by_kaytiieluin.blog.cz/

Velmi příjemná stránka přemýšlivého mladého muže. Kéž by takových lidí (a blogů) bylo více! Jeho blog je všehochutí, ale jen pro ty, co jsou ochotni nebo schopni se i hlouběji zamyslet nad tím, co Libor píše. Především jeho názory a postřehy v rubrice Úvahy a literární útvary rychlého nasazení jdou opravdu do hloubky (aniž by šlo o rozvleklé dlouhé psaní) a klidně bych autora poslala psát rovnou do (seriózních, samozřejmě) novin.
Co se mi na blogu líbí: vyspělé vlastní názory, recenze knih a hudby a další kulturní postřehy, zájem o českou historii i současné dění

lady-pig.pise.cz/

Nejnovější přírůstek v mých oblíbených odkazech. Na Lady jsem už narazila párkrát jinde, jelikož tento blog není její první, ale doufám, že u tohoto už vytrvá :-) Zaujalo mě na ní především to, že jsme si hodně podobné-milujeme punkovou subkulturu a nesnášíme neonacismus, čteme podobné knížky, posloucháme podobnou hudbu a obě píšeme povídky (tedy u mně spíš v minulém čase, jsem zdechlá už i na to :-/ ). Takže není divu, že všechny její blogy včetně tohoto mě vždy hned zaujaly.
Co se mi na blogu líbí: zatím tam toho moc není, ale těším se :-) každopádně plus za vlastní povídky a jinou tvorbu jako fotky a obrázky a recenze knih

neinfantilni.blog.cz/

Bohužel již dlouhou dobu neaktualizovaný blog mého bratránka :-( Ačkoli ne ve všem se shodneme, Pavel píše skvělým sušehumorným stylem a líbí se mi břitkost jeho postřehů. Už z názvu je patrné, že autor pohrdá dětinskými cool blogííísky a jde si vlastní cestou. Kromě vyprávění o svém životě "unaveného muže" se hodně zabývá zejména negativními vlivy kolem nás-kriminalitou, neúctou (např.k záchranářům) nebo pozérstvím, stejně jako já občas neodolá, aby si neudělal srandu z 12letých blogerek píšících o ničem :-)))
Co se mi na blogu líbí: nepřeplácanost, vlastní názory, styl psaní...nelíbí se mi, že už velmi dlouho nic nenapsal!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Blogy, které mě zaujaly 11 lady-pig 26. 04. 2010 - 00:06
RE: Blogy, které mě zaujaly 11 libor 30. 04. 2010 - 21:17