Stručné charakteristiky dalších vtělených bytostí

4. srpen 2010 | 11.50 |

f_exim_73760d6Vtělený elementál

Vzhled: Načervenalý nádech vlasů, pihy, zdravě červená pleť, uličnický pohled
Povaha: Přátelská a hravá, obliba kanadských žertů a škádlení, nezávislost, nechuť k pravidlům a autoritám, mnohdy dávají přednost společnosti zvířat a přírody před lidmi. Jsou tvrdohlaví, rádi flirtují. Na rozdíl od andělů jsou rezervovaní, když se jim svěřují cizí lidé.
Zájmy: Sklon a potřeba druhé bavit a učit, zájem o umění a životní prostředí, pomáhají těm, kteří mají zájem na ochraně přírody, mají komediální a umělecký talent.
Původ: Pocházejí z víl, elfů, trpaslíků, mořských panen nebo lesních mužíků. Elementálové byli u toho, když inkvizice upalovala čarodějnice a čaroděje, proto někdy pociťují stopy vnitřní bolesti, ačkoli sami upáleni nebyli.
Vhodné profese: V médiích vč.filmového průmyslu, komici, spisovatelé, nakladatelé, tanečníci, instruktoři jógy, učitelé, práce spojené s přírodou (zahradničení, v lese apod.)

Vtělená vesmírná bytost
Vzhled: Většinou vysoká a štíhlá postava, neobvyklý tvar očí a obličeje, střídmost v oblékání, ženy se líčí málo nebo vůbec
Povaha: Připravení pomoci, ale zároveň rezervovaní, raději se drží v pozadí. Jejich životní poslání (pomáhat) je pro ně mnohem důležitější než třeba založit rodinu, ale neočekávají vděčnost a díky. Na Zemi se cítí vydědění, mají pocit, že jejich domov je jinde.
Zájmy: Reiki a jiné formy energetického uzdravování, UFO, mimozemské civilizace, sci-fi
Původ: Mnozí z nich mají vzpomínku na to, že dřív žili na jiných planetách a navštívili kosmickou loď. Z různých důvodů byli vybráni, aby přišli šířit své poslání k nám na Zem.
Vhodné profese: Mistři reiki, léčitelé, maséři, chiropraktici, fyzioterapeuti, asistenti ve firmách vč.výzkumu a strojnictví, dávají přednost samostatné práci před týmovou

Nová duše
Jejich vzhled, vyzařování a zájmy určuje skupina do které skupiny patří tělo, jež duše převzala anebo do které skupiny patří tato nová duše. Charakteristické pro tyto osoby však je prožitek těžké autonehody nebo jiné zkušenosti při které se ocitly na hranici mezi životem a smrtí, popř.

myšlenky či pokus o sebevraždu v minulosti. Mohou se zabývat myšlenkou na změnu křestního jména, udělali mnoho velkých změn ve svém životě najednou (např.rozvod, přestěhování se, změna profese), rodina a přátelé o nich říkají, že jsou jako vyměnení.

Nová duše je taková, která se rozhodla, že se vyhne obvyklému procesu narození a dospívání, který považuje za zdlouhavý. Tělo získává jiným způsobem. Učiní dohodu s jinou duší, že v určitém okamžiku si vymění své životní energie. Často se jedná o dohodu s lidmi, kteří mají hluboké deprese a vážně uvažují o sebevraždě nebo se o ni pokusili. Obě duše si však musí být vzájemnou výměnou naprosto jisty. Lidé, kteří přijali novou duši pak mají pocit, že se vůbec neztotožňují se svým dosavadním životem, nepamatují si na některé věci ze své minulosti, včetně dětství, připadá si cize.
Jejich novým posláním je šíření lásky a míru (různými způsoby, např.příspěvky nadacím, povzbuzování ostatních, vedení zájmových seminářů...), vhodné jsou ranní meditace.

Zasvěcený
Vzhled: Působí vážně, tajemně a vznešeně, podlouhlý obličej, do dálky upřený pohled, často dlouhé vlasy (i muži), obliba vlajících šatů nebo košil tmavých barev
Povaha: Jsou vášniví, exotičtí, výstřední. Mohou působit i zádumčivě, pochmurně až nelítostně, mají potřebu své členy rodiny a přátele "dirigovat", protože ví, co je pro ně nejlepší. Jsou realističtí, ale také schopní soucitu a trpělivosti.
Zájmy: Magie, přírodní náboženství (wicca, šamanismus, rituály), období Atlantidy, starého Egypta nebo krále Artuše, tarot, astrologie, mytologie, historie.
Původ: Zasvěcení jsou lidskými bytostmi od úsvitu dějin, často si vybavují slávu i pády velkých starověkých říší, ale zejména hon na čarodějnice ve středověku. Do současného života se vtělili proto, aby své schopnosti znovu probudili a začali je využívat. Tragické vzpomínky z minulého života v nich mohou probudit stavy hněvu a deprese. Své poslání naplňují prostřednictvím přírodních a pohanských náboženství, léčením za použití krystalů a bylin, magií se svícemi, astrologií apod.
Vhodné profese: Mají přirozené vůdčí schopnosti (prezidenti nebo ředitelé obchodních společností), duchovní učitelé nebo léčitelé, astrologové, vykládači karet, neradi jsou někomu podřízeni nebo členové týmu.

Zpět na hlavní stranu blogu