Aktualitky za tento měsíc 20

6. červen 2010 | 23.08 |

57Co poslouchám: Nic nového na obzoru, kromě mé závislosti na Charlie Straight :-D A vlastně hodně mých známých poslouchá místní prog/melody (co to je? :-D) metalovou skupinu Ascendancy pro kterou teď můj nejlepší kamarád natočil klip-více tady: bandzone.cz/ascendancy Klip je hned první novinkou na jejich hlavní stránce.

Co čtu: Mám rozečtenou Mrtvou zónu od Stephena Kinga (luxus, jak jinak u něj :-), včera jsem během jednoho dne přečetla velmi útlou, velmi krásnou a velmi dojemnou knížečku Kocour, který pozoroval lidi (a odehrává se to v Indii!) a těším se na Pozemské anděly od Doreen Virtue. (Asi jsem pozemský anděl :-D Sedí na mě v podstatě vše včetně nadváhy :-D).

Na co se těším: Nevím, jestli se mám těšit, ale velmi ráda bych měla po tomto týdnu už volno od zkoušek. Zatím všechno za 1, akorát management za 2 (mohla bych zabojovat o jedničku na ústní, ale mně to bohatě stačí :-D), ale ještě mě čeká nudné makro a nejtěžší matika :-((( A pak se asi těším na Valašský špalíček aneb bylo by nádherné po roce a půl vidět zase Fixu Dogeyes

Co mě štve: Ty podivné bytosti z Marsu. Ok, nekontaktovat se tam s tím je jediná správná věc, co můžeme udělat. Mám depresi z toho, že je o 5 let mladší a má víc rozumu než já! A strašně se líbí týpek, který splňuje naprosto vše, co bych chtěla-hrál v několika punkových kapelách, je strašně chytrý, miluje zvířata a je celkově takový hodný, ale samozřejmě mě nechce :-D

Co mě těší: Že můžu pít pivo venku :-D

Návštěvnost blogu za tento měsíc: Za květen celkově 5068, za červen zatím šťastných 777:-D (momentálně 22.místo z 50 nejčtenějších blogů na pise.cz)

Motto pro tento týden: Born stupid? Try again! 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře