28.12.07-1.půlka dne

28. prosinec 2007 | 10.50 |
Jak se cítím: Ráno jsem měla celkem motáka, ale už je to lepší, snad to zas nepřijde. Vždyť už dlouho jsem měla klid, ach jo. Jen by mě teda zajímalo, jestli je to nízkým nebo vysokým tlakem. Vždy jsem myslela, že jsou to příznaky nízkého tlaku, ale prej mám vyšší. Nj, obézní lidi mají vždycky vysoký tlak, můžu si za to sama :-/ Jinak se cejtím nedočkavě, nemůžu se dočkat až mi přijde japa a knížka, doufám, že to dneska už bude.Co mě štve: Ten děsnej mráz. Nejradši bych až do jara nebo do léta zůstala doma a nevylezla ani na krok. Sibiř hadr. Mohla jsem se rovnou narodit na Aljašce nebo ve Finsku nebo tam někde, myslím, že žádnej rozdíl by to nebyl.

Co právě jím a piju: dýňová semínka a ovocný čaj-tropická směs, která mi vůbec ale vůbec nechutná :-(

Co si momentálně přeju: Aby mi bylo aspoň jeden jediný den mého života fyzicky dobře. Ale to chci moc. Spíš se mi splní, že mi najednou přistane milion dolarů (ne, radši eur, dolary klesají jak sviňa) na kontě než tohle :-/ A abych dnes mohla poprvé čentovat s japou.

Mé dnešní plány: číst si, flákat se, spát...jako vždy

Tak asi takhle můj diář bude vypadat. Až se mi zas něco bude honit hlavou tak to sem doplním.

JO! ZROVNA MI PŘIŠLA JAPA (RŮŽENEC). JUPÍ!!!! ÚŽASNÝ DÁREK :-D
A k tomu knížka od Prabhupády Život pochází ze života, kterou se zrovna chystám číst a moc se těším co se zas dozvím krásného a inspirujícího. Děkuju K.! To je úžasný dárek! :-D

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 28.12.07-1.půlka dne radana* 06. 01. 2008 - 22:30