29.12.07-večer

29. prosinec 2007 | 22.14 |
Jak se právě cítím: Otráveně, hrála jsem WoW a vůbec mi to nejde :-/ Myslím, že s ním taky končím, stejně bych měla dělat užitečnější věci. A s kámoškou to dnes taky nevyšlo takže sedím u přítele na kompu a nedělám nic.

Co mě dnes potěšilo: Že Jeremy s náma o Silvestra pojede na chatu. Sice psal, že má naraženou nohu z lyžování, ale snad to bude do pondělí OK. Docela se těším, budem na chatě s klukama z Criminal Colection, budou tam mít kytary a tak :-) Jen doufám, že mě nikdo nebude nutit pít. Už vidím jak jim přítel říká, že nechci pít, ptž jsem se zbláznila a jsem "krišňák" Což je samozřejmě hloupost, prostě chci abstinovat (a to i na Silvestra) a vůbec mi alkohol nechybí. .Dneska jsem si četla tu knížku od Prabhupády, kámoš se mě ptal, co to je a já, že jsem ji dostala od kámošky a přítel hned: To jí poslala ta kamarádka "krišňačka", Markéta si s nima teď hodně píše a ten kámoš: Fakt? Já bych jí to zatrhl. Radši jsem na to neřekla nic, proč se namáhat vysvětlovat něco někomu, kdo je předpojatý a netolerantní :-)

Můj jídelníček: Tak k tomu, co jsem psala v minulém článku přibyl ještě kus eidamské cihly a zeleninové rizoto. Takže dneska fajn, neměla jsem nic sladkého, slaného ani mastného. Už bylo na čase, po těch Vánocích mi bylo pěkně blbě.


Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře