31.12.07-dopoledne

31. prosinec 2007 | 11.26 |
Jak se cítím: Není to ideální, bolí mě v krku, smrkám a trochu jak přejetá kombajnem, ale snad to bude OK.

Na co právě myslím: Že zítra, nejpozději pozítří mi začíná učení. A kvůli té debilní fonetice to mám úplně blbě překopané, měla jsem testy tak pěkně rozvržené a teď mám třeba 2 hned po sobě a fonetiku už 15. :-/ Stejně na ní vyletím, grrrr.
Jo a na kámošku, jak mi psala ať mi není zítra špatně. No, to doufám nebude, když nebudu chlastat :-D Osttaní ať se sežerou do mrtva, jestli mají tu potřebu, ale já už ji naštěstí nemám :-) (Tím se nad nikoho nepovyšuju, je mi fakt jedno kdo, jak a kolik pije, ale jsem ráda, že už jsem "čistá"...btw, proč se vlastně obhajuju, vždyť to nepíšu na a., kde by se toho každý chytl, ale na svůj vlastní bloček :-D)

Mé nejbližší plány: oběd, ještě si nachvilku lehnout, jít se psem, jít si nakoupit nějaké nealko a ve 3 jedeme vlakem na chatu k Hennymu z Criminal Colection. Yeah. Jsem zvědavá jaký to tam bude. Jo a ještě bych předtím měla čentovat :-)

Jídelníček: Zatím 2 ks veky s taveným sýrem a kakao, na oběd opět knedlíky se zelím a těma veg.karbenátkama a pak nevím. Asi nějaký chlebíčky ze kterých si budu muset obrat maso :-D a takový ty věci, co se jedí na Silvestra.

Co mě dnes překvapilo: Že tam tak hustě sněží ba přímo chumelí. Škoda, že si to nevzpomnělo na Vánoce, to by bylo hezký, jinak mě sníh absolutně nebere.

Co mě dnes rozesmutnilo: Pocit, že už je ZASE konec. Ty Vánoce a ten klid a nicnedělání strašně rychle utekly. Sice celej leden budu do školy jezdit jen na zkoušky, ale zato se budu doma šrotit a budu otrávená :-/

Co mě dnes pobavilo: Tak taková kravina na závěr :-DDD

http://www.jibjab.com/sendables/preview/kveTDUt7hIeP61c1yBawl7V7Zpět na hlavní stranu blogu